Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
100%
Nekem el kellett vetetnem, mert elhalt a magzat, de majdnem belehaltam! Én is csak részlegesen tiltanám be, mert ha muszáj akkor muszáj sajnos! És inkább vetessék el, minthogy bántsák vagy ne szeresse senki!
2009. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
81%

Mutogatják az abortuszos filmeket,amin ugye a széplelkevizesre sírják a zsebkendőjüket.

Ugyanezeknek az embereknek le kéne vetíteni olyan filmeket,amik egyes országrészeken nyomorogva,éhezve élő,utcán felnövő stb.gyerekeket mutatnak.

Esélyük nincs kitörni onnan,esélyük nincs a jobb életre.

Jó ez így?

A kormány sosem fogja/akaja megoldani ezt a problémát.

2009. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
95%
Nem, bár valóban szörnyű és embertelen dolog az abortusz, de vannak esetek amikor 2 rossz közül a kisebbik rossz ha az a baba nem jön világra. Inkább arra kéne tudatosan törekedni hogy a lehető legkevesebb abortuszt hajtsanak végre. Sokkal jobban kéne támogatni a fogamzásgátlást, hatékonyabb felvilágosítás kellene, jobban kéne támogatni a kisgyermekeseket, a családokat mert elég sokan anyagi, szociális helyzetük miatt nem merik megtartani a babát.
2009. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
81%
Nem tiltanám be,szabad döntési joga megvan mindenkinek.
2009. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
48%
18:59-s!Nem a romák vannak többségben az abortuszra várók listáján,hanem a nem felvilágosított szöszi magyar kis tini ribik!!!!!!ÉÉÉÉÉÉs ez bizonyított!
2009. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
79%

Megnéztem a videót az embriókról. Bár nekem van lányom én addig nem tekítettem rá emberként míg meg meg nem születet. A videó látványa meg csak azt hozta ki belölem, hogy ha ezt a látványt nem bírod elviselni, ne egyél húst. Ott is élőlényt ölnek, aprítanak. Lehet hogy egyesek durvának tartják e párosítást, de ez is hús az is hús. És nem érez többet egy emberi embrió, mint egy állat.


Én nem tiltanám be, de ha nem muszály felesleges dolognak tartom. Ne éljen nemi életet az aki nem képes védekezni. Ha meg mégis ne ez legyen a fogamzásgátlója.

2009. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2009. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó előtti, igazad van, de nincs 100%-os fogamzásgátlás.
2009. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim válasza:
94%
Sziasztok! Szerintem is kétoldalú a dolog. Sokan elítélik az abortuszt, viszont van helyzet mikor az is az abortuszt választja, aki eddig elítélte. Ez sok mindentől függ. De én épp az ellenkezőét észlelem, hogy azok vetetik el a gyerekeket, aik fel tudnák nevelni, s azok tartják meg, akik nehezebb körülmények közt nevelik majd fel.
2009. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim válasza:
85%
Nem.
2009. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!