Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim válasza:
60%
Az élet már a fogamzáskor kezdődik!!!
2009. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
85%
Betiltanám,de kitalálnék valamit,hogy a tinik könnyen hozzájussonak fogamzásgátlókhoz és orvoshoz is bátran menjenek.Ismerek egy lányt aki kért az anyukájátol fogamzásgátlóra pénzt és nem tudott neki adni.Abortusz lett a vége.És hiszem sok ilyen van.Drágák ezek a szerek.
2009. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
73%
Nem,csak korlátoznám hogy az élete során hányszor mehet valaki.
2009. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
80%
2-oldalú dolog de nem!
2009. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
89%

Végig olvastam a válaszokat. Szörnyű.MIndenki csak azt képes irni,hogy védekezés,védekezés... Én 24 évesen,védekezés mellett(tabletta) lettem terhes.S ismerek olyant aki másodszor lett terhes rendes tabletta szedés mellett. Szerencsére a doki és olyanok akikben megbizok mondták nem lehet baja. Megnéztük 12 hetesen.Ha baja lett volna abortusz lett volna.De nincs igy vállaltuk. Ha lett volna baja nem tudtuk volna bevállalni.

Szerencsére lakás van,fiú részéről van meló.

S nagyon szeretjük..


BIZONYOS ESETEKBEN A VÉDŐNŐ MEGTILTHATJA AZ ABORTUSZ VÉGREHAJTÁSÁT?HA OLyanok az anyagi körülmények..MOst olvastam nemrég.

2009. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
100%

én is végigolvastam és egyetértek az utolsóval. nem tiltanám be. egyrészt mert aki önhibáján kívül kerül ilyen helyzetbe ne kelljen már elcsesznie 3 ember életét (saját, apa és gyerek). én is ilyen helyzetben voltam, ma volt a műtétem. védekezés mellett, és én is tanulok. hova szülném mégis? felelőtlenség lenne. érett sem vagyok rá, eltartanom sem lenne miből.

és akkor ott a többi eset. pl aki 13évesen részegen védekezés nélkül összefekszik valakivel, ha ennyi esze sincs h magára tudjon vigyázni, akkor majd pont gyereknevelésre érett??

meg persze a megerőszakolásos esetnél sem hiszem h bárki szeretettel nézne arra a gyerekre akinek a fogantatásához borzalmas élmény fűzi.

a felelőtlenség az ami ellen tenni kéne.

2009. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim válasza:
65%

Sziasztok.Betiltás?NEM

Ezt azért írom mert én ismost megyek abortuszra.21 éves vagyok.Van egy 1 éves kisfiam.Ő véletlen baba hiszen egy ciszta műtét után azat monmdták nem lehet gyermekem,és ne is szedjek gyógyszert.na bummm.... 3 hónapra rá terherbe estem.Féltünk elvetetni,mivel hogy mi van ha legközelebb nem jön össze...Megtartottuk.Most szedtema gyógyszert rendesen,folyamatosan vizsgálatokra is jártam.Erre most megint terhes lettem gyógyszer mellett.Méghogy nem lehet gyerekem.hihetetlen.Most viszont anyagi helyzetünk egyáltalán nem engedi meg,és nem szeretnénk hogy a második baba ne kapjon meg mindent mint az első és hogy esetleg nyomorogjunk.Nem akarok neki rosszat.EZ BŰN???

Ha lenne pénzem,megtartanám esküszöm.Feltéve ha normális az hogy gyógyszer szedése mellett lettem terhes.Lehet jobb is igy mivel a gyógyszer miatt lehet nem lenne egészséges.Azt meg nem akarom.

Szóval ne ítélkezzen senki vaktában.Eddig én is elítélbe megmondom őszintén.De aki a saját bőrén nem tapasztalja az nem tudja.De ne is tapasztalja senki a saját bőrén mert rettenetes.

2009. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
81%
Egyesek számára egyenesen kötelezővé tenném...
2010. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
66%

"18:59-s!Nem a romák vannak többségben az abortuszra várók listáján,hanem a nem felvilágosított szöszi magyar kis tini ribik!!!!!!ÉÉÉÉÉÉs ez bizonyított!"


Mert a szöszi magyarok törődnek a gyerek jövőjével, míg a kedves "romák" 13 éves koruktól fogva halomra szülik a kölykeiket, akiket aztán a magyar szöszik tartanak el, mert ugye dolgozni büdös, meg nem is lehet 6 gyerek mellett, tehát jöhet a segíííj. Na meg a gyermeknevelési "kultúrájuk"...Szerintem már bkvn mindenki megcsodálhatta ha összefutott egy népes roma pereputtyal. Rángatják, cibálják a gyereket, üvöltenek vele, a roma gyerek már 3 évesen folyékonyan káromkodik...

Ezeknek tényleg kötelezővé kéne tenni az abortuszt...

2010. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
69%
Pfff...én nem tudom betiltanám-e vagy sem:D Egyszerűen nem vagyok képes egy emberélet felett ítélkezni...sajnálnám azt az gyereket ígyis úgyis akinek a mamája úgy érzi, jobb lenne nélküle:(
2010. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!