Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
47%
Bent vagy kint, a gyilkosság az gyilkosság. Tagadhatod, hőzönghetsz, számolgathatsz, hogy még nem baba, a f@szt nem, nézz meg egy méhen belüli videót.
2009. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
66%
Nem azt mondtam hogy nem él, csak nehogymár mondjuk engem vagy egy másik megszületett embert egy szintre soroljanak egy magzattal! Sőt már nagyobb bűn egy abortusz mintha én feldarabolnám a szomszédot... Nekem ez nem bűn. De tökmindegy. Ha betiltják az abortuszt akkor is ugyanúgy elintézik (kuka stb) hogy az agyon védett babáitok ne legyenek, csakhogy azok a babák sokkal jobban fognak szenvedni, mint akiket abortálnak! Úgy látom ez senkit nem érdekel...
2009. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
91%
Nem tiltanám be!
2009. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
91%
Nem tiltanam be!Vannak helyzetek mikor nincs mas valasztas.Nekem is volt sajnos.Nem tehettem mast muszaj volt.DE soha tobbet nem tennem meg soha!Azoknak pedig akik elitelnek emiatt csak azt uzenem h en orulnenek annak ha lepten-nyomon azt hallanak h megint vki a wc-be dobta a gyereket?Az talan nem annyira embertelenseg mint az ha elveteti?Lattam en is a nema sikolyt es naon rossz elmeny volt.De ha beteg a gyerek vagy netan te ha esetleg megeroszakolnak vagy ha annyira szegeny vagy h nincs mit enned mond te feltudnad nevelni azt a gyereket? es nem szorulna el a szived amikor ranezel es latod h szenved?es mond te aki annyira ellenzed az abortuszt te odatudnad bkinek adni a gyereked?Nekem van 1 lanyom senkinek nem adnam oda.ugy gondolom h nem kell elitelni azokat akik muszajbol teszik viszont aki hobbit csinal ebbol es szivtelenul lelkiismeret furdalas nelkul eldobja a gyereket pedig feltudna nevelni szal azt en is fel tudnam negyelni.
2009. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy korlátozni kellene bárkinek a döntés szabadságát is. Az abortusz egy horror, és az is aki úgy dönt annak éli meg, egy örök lelki nyomorúság. Nekem az első barátommal az első alkalommal elszakadt az óvszer és egyből terhes lettem... még csak 16 éves voltam, nem felelőtlenek akartunk lenni, csak volt egy baleset. Meg kellett volna tartanom? Az vesse rám az első követ aki, csak akkor feküdt le valakivel, amikor gyereket is akart. Nem mondom, ahány évig próbálkoztam a férjemmel, hogy végre összejöjjön a baba, hogy ez ne jutott volna eszembe. De akkor is szent meggyőződésem, hogy egy gyereknek mentálisan teljesen érett, felelősségteljes szülők mellett kell felnőnie, ahhoz, hogy a normális fejlődése biztosítva legyen. És igen,aki nem tudja etetni, szeretni, nevelni ne tartsa meg csak azért mert egy pár ember azt gondolja, hogy csak akkor vagy ember, ha megtartod. Még egyszer mondom, nem vagyok a híve, de nem is ítélkezem, mert az nem az én dolgom és szerintem senkié sem.
2009. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
100%
nem volt még abortuszom, állapotos is vagyok, imádjuk a picit, de nem tiltanám be az abortuszt. Nem indokolom, nem török pálcát senki fölött. De nem ártana szigorítani a kritériumokat, és azt se bánnám, ha inkább a megelőzésre törekednénk.
2009. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Én a nem kívánt gyermek megszülését tiltanám be. Meg a házi magzatelhajtást.

2009. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
100%

ÉN azt tiltanám be, hogy mesterségesen életben tartsanak olyan gyermekeket, akinek csak szenvedés az élete. Nem növényi szinten él, hanem szenved, úgy, ami sok egy embernek, noha nincs 3 kiló esetleg.De ha 10 kiló is vagy 20 és életben tartják, pedig meg kellett volna halnia. Ez kegyetlenség. És az is akinek szeretet nélkül mocsokban nyomorban kell felnőnie, esetleg levágják csuklóban a kezét, vagy a lábát, hogy jobban tudjon koldulni. Vagy nyomorékká teszik mire megszületik, az emelt összegű családi pótlékért.

Vagy akinek az anyja önmagát is alig ellátni képes fogyatékos-alkoholista-nyomorult? Vagy erőszakban fogant? Vérfertőzésben? Ennek ajándék az élet?Nem hiszem.

2009. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy tömegesen járnak a nők passzióból abortuszra. Nincs 100%-os fogamzásgátlás.És nam mindenki tud felnevelni egy (kettes-hármas iker) gyermeket. Vagy beteg gyermeket. Ha tudná, felnevelné. Gondolom.Kivétel mindig van. Az akkor is elhajtja, ne félj, ha betiltod. Vagy megszüli, ami még rosszabb annak a gyereknek. Nem mindenki élete sétagalopp és dalolás.

nem kívánnám egy gyermektől, hogy olyan életre kényszerítsük, amiből elmenekülne.

2009. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Majd bevarrja kutyabőrbe az újszülöttet, ha nem kell.

Megtörtént. Közel.

2009. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!