Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
79%
Nem megölni kell hanem VÉDEKEZNI!! Felelősségteljesen élni a nemi életet.
2009. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2009. szept. 17. 20:21
 23/89 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Bár régebben, főleg amíg terhes voltam, máshogy gondoltam. De ha betiltanák, akkor is létezne, volt már ilyen. Egy régi tanárom mesélte, hogy az anyukája úgy halt meg, hogy a 6. gyerekkel volt terhes, nem akarták, nem tervezték, szegények voltak, viszont az abortusz tiltott volt, sarlatánok viszont voltak. A saját otthonában "műtötte" valami lódoktor, és a saját ágyán vérzett el! És minden országban, ahol tiltott az abortusz, ott vannak is ilyenek. Az abortuszok számát nem tiltással kell csökkenteni, hanem arra kell törekedni, hogy minden lány, aki nemi életet él, tisztában legyen azzal, hogy hogyan kell védekezni, a fogamzásgátló módszerek mindenki számára elérhetőek legyenek, és persze a szülők felelőssége is, hogy meg tudják-e (akarják-e) értetni a lányaikkal, hogy a gyerekvállalásnak mikor jött el az ideje (van, ahol nem is akarják, hiszen a szülőknek sincs róla semmi fogalma, nem is foglalkoznak vele).
2009. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
61%
NEM!!!
2009. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
78%
Egy kérdésre válaszoljon az, aki betiltaná! Ha például megerőszakol egy idióta az utcán és teherbe esel, akkor is megszülnéd azt a gyereket?????????? Ha be lenne tiltva az abortusz akkor pl egy ilyen nő mit csináljon, akit megerőszakoltak? Gondolkoztok is mielőtt baromságokat írtok meg undorító videokat linkeltek be? Úristen...mindig meg kell lepődnöm, hogy az általános IQ szint ezen az oldalon konvergál a NULLÁVAL!!!
2009. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
43%
A betiltósoknak is ugyanannyi joguk van véleményt nyilvánítani, mint neked, IQ-bajnok. Képzeld, vannak, akik abban hisznek, hogy a gyermek fogantatásától fogva emberi lény, köztük én is. Amikor nekem azt jósolták, hogy beteg lesz a babám, eszembe sem jutott, hogy ártsak neki. Ha beteg lesz, kapok erőt is, hogy szeretetben felneveljem. A betegség nem neki rossz többnyire, hanem a környezetének, és attól még joga van az élethez. Erről nem mi döntünk. És ha megerőszakolna akár egy mocskos útonálló, akkor is megszülném, természetesen.
2009. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
71%
nem
2009. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én is azok közé az "IQ bajnokok" közé tartozok, akik azt vallják, hogy a fogantatás pillanatától emberről beszélünk. Jobb egy embriót megölni, mint egy újszülöttet? Hát nem tudom, ha azokat az embriókat kérdezné valaki, mit válaszolnának...
2009. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, aki ész nélkül kefél, és sokadik babáját veteti el "hobbyból" (ismerek ilyet), azt esküszöm, elköttetném!!!
2009. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
96%

tegnap 18:59-nek egy kérdés:

Te hány cigányt láttál abortuszon?? Szerintem sokkal kevesebb cigány jár abortuszra mint "magyar" és így is csak évek kérdése és ők lesznek többen.

Én az utóbbi időben elég sokat jártam a kórházba és vannak olyan ismerőseim is akik abortuszon voltak de cigányt még nem láttam és nem is hallottam hogy abortuszra menne.

2009. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!