Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig bírnátok ezt ép ésszel?...

Meddig bírnátok ezt ép ésszel? Egyáltalán bírnom kell?

Figyelt kérdés
A férjem ma egész nap ágyban volt, de nem azért mert beteg volt, hanem mert úgy jött neki. Ez minden hétvégén így megy, mikor én itthon vagyok és kisfiamat van ki rendezze. A gyerek már csak benézett a hálóba és jött ki, hogy apa alszik. Kétéves a fiam és ezt látja az apjától. Én egész héten nyomom a munkát, hét végén itthon vagyok. Örülök hogy délutánonként és hét végén vele lehetek, de szeretném ha hárman lennénk. A férjem munkanélküli, ő van itthon egész héten a gyerekkel, de amint hazaérek mintha agyerek megszűnne létezni, levette a gondját róla. Nekem olyan a munkám, hogy itthon is kell készülnöm a másnapra (tanítónő vagyok). Igaz nem fog elítélni senki, ha egyszer csak azt mondom, hogy eddig és nem tovább?
2011. márc. 13. 20:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
66%

ez azt jelenti, hogy elváltok?

nem lehetne megbeszélni, változtatni? hátha nem lenne muszáj szétesnie a családnak...

2011. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta már megbeszélték, hogy az a legjobb ha elválnak. Van amikor tényleg ez a jobb, még a gyerek szempontjából is.
2011. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
23%
Én csak azt nem értem,hogy ha ilyen gondok vannak,akkor minek szültök?Azért,hogy legyen egy gyerek?Utána meg csak a vitatkozás van,hogy ilyen,olyan,amolyan,semmit nem csinál,stb.Ha annyira nem jó egy pasival,akkor el kell válni,vagy külön menni és kész.
2011. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom is,meg nem is,hogy így döntöttél.Nagyon nehéz lehet ilyen légkörben élni úgy,hogy senkinek sem jó.Talán,ha elválnak útjaitok a férjeddel,a gyerkőc és ti is kicsit fellélegeztek és talán jobban alakul az életed.

Olvasva a soraidat,éppen eleget tűrtél.A párod nem úgy viselkedett,ahogy kellett volna,kész...nem kell ezt túlmagyarázni,ahogy itt néhány válaszban olvastam.


Amúgy ez a "hatvanakárhány százalékos" nőci (bocs a titulusért,de nevet nem vállal) valami hihetetlen stílussal van megáldva.Úgy tűnik,nem tudja kiélni magát másban,csak ha jól odamondogat mindenkinek.Nem vallja be,de jót tenne neki,ha nem lenne otthon ezer évig a gyerekeivel.

2011. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!