Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sokat költöttem ruhára,...

Bogica0616 kérdése:

Túl sokat költöttem ruhára, cipőre a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem túl sok ment el, baromi drága lett minden. Egy 8 és egy 1 évesem van. 150000 Ft ment el rájuk 2 hónap alatt ruhára. Most számoltam össze, de nagyon meglepett.

tegnap 11:08
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Nektek, hogy alakult. Mi tudtátok spórolni és, hogy?
tegnap 11:08
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Én az elmult 2 hétbe egy huszast hagytam a gyógyszertárban egy cipő 10-15 ezer meg kéne még egy hótaposó is, ruhákat szerencsére még örököl … szerintem az árak is elszabadultak nagyon… es meg nem is olyan nagy mint 3 éves.
tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez attól is függ, hogy ti hogyan vásároltok ruhát. Ha minden hónapban elköltötök rá 75000-t, úgy tényleg azt mondanám, hogy sok. De ha egy évben kétszer, mindig a téli-nyári szezonra vásároltok, és úgy ment el ennyi, teljesen normális. A kicsinél pedig természetesen hónapról hónapra kell vásárolni, hiszen akarmikor nőhet egy nagyot, de gondolom ezzel te is tisztában vagy és nem veszel egy vagonnyi ruhát egy alkalommal
tegnap 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
22%

Én évente nem költök ennyit a 2 gyerekemre (3 és 5 évesek)

Pedig rengeteg ruhájuk/cipőjük van...


Lehet venni 3ezerért is cipőt meg 40 ezerért is. Itt ez a nemmindegy.

tegnap 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sok és lehet normalis is. Arról függ, konkrétan mit vettél és az mennyibe került.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
3ezerért max használtan láttam cipőt, a kínaiban is 5-6 ezer Ft a legolcsóbb. És ez még csak az őszi cipő.
tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

3,5 és 1,5 éveseim vannak.


A ruháik 90%-át turiban és Marketplacen veszem, a nagynak pl. tavaly vettem egyben hibátlan C&A őszi kabátot és téli kabátot 5 ezer forintért. Előnyőm, hogy a gyerekek egynemüek, így a kicsinek egyelőre nem vettem semmit cipőn kívül.


Én jellemzően 3-4-500 forintot költök max. egy ruhára, most ovikrzdésre vettem pár nadrágot újonnan a nagynak, mert már nem találtam, nem volt időm turizni, de amúgy ha alkalmanként elmész és előre is megveszel 1-2 méretet, simán összr lehet szedni új állaootú ruhatárat potom pénzért.


Most 104-est hord a fiam, de már a 110-es méret felét is összeszedtem.


Cipőre költök inkabn, mert abból jellemzően új D.D. Stepet veszek.

tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
39%

6!

Múlthéten vettem a nagynak edzőcipőt. Lidlibe, akciós kosárban. A talpa világítós ráadásul. Annyi baja volt, hogy a 4 égőből 3 világít benne.

2800Ft volt.

A kicsinek kb 2 hete vettem, pepcoba sima edzőcipőt, 3200Ft volt.


Nem lehetetlen :)


4#

tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Cipőre én se sajnálom a pénzt, újat kap, évszaknak megfelelőt, normális márkát. A 8 éves gyereked már lehet, hogy nem vesz fel használt cuccokat, mert ciki, de az 1 évesnek nyugodtan nézhetsz használtan. Komplett ruhacsomagok vannak Marketplace-en 10 ezerért, egy szezonra. Én most vettem 2500 Ft-ért egy overál alsót a lányomnak, télikabátot is fele annyiért lehet venni, mint a boltokban. A kinőtt, normális állapotú cipőket pedig el szoktam adni, ami abból bejön, azt visszaforgatom a gyerek ruháiba.


Amúgy gyerekenként kb. 75 ezer Ft nem olyan sok, hamar összejön, ha cipővel, kabáttal, mindennel együtt veszed, új ruhákból.

tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 babyboom567 ***** válasza:
59%

8 éves lesz a gyerekem.Szerintem 8 év alatt költöttem kb ennyit ruhára.

5éves koráig a ruhák nagy részét örököltük, és rengeteget jártam gyerekruhabörzére.Igazán új ruhái most vannak sulikezdésre.Azért azt is tegyük hozzá, hogy rettenetesen megdrágult minden.

tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!