Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hittem jó anya leszek, de...

Azt hittem jó anya leszek, de nem így lett. Csak én jártam így?

Figyelt kérdés

Egész életemben gyerekeket akartam. Imádom is őket nagyon és hálás vagyok értük, de nagyon nehéz velük... Az idősebbik is nagyon kifogott rajtam már amikor megszületett, azt hittem a kicsi biztosan könnyebb eset lesz. Hát nem, ő még durvább. Azt érzem, hogy elfogyott a türelmem, a naggyal játszani nincs idegzetem leülni, mert egész nap próbálom a körülöttünk lévő káoszt eloszlatni. Ha van is esetleg egy kis időm nagy ritkán azt jól esne egy kis énidővel tölteni, de arra nem igazán kerül sor. Töröm magam, hogy legyen normális napirend, de ők az Istennek nem úgy alszanak ahogy én akarom vagy éppen egész nap az etetéssel kínlódunk. Sokkal egészsegesebben kéne ennie a nagynak, de nem akar és őszintén bevallom kicsit ebbe az evési cirkuszba már bele is fáradtam és többször kap cukrozott gabonapelyhet vagy péksütit, mint amennyit régebben jónak láttam volna. A nagyobbik egyszerűen 1 db rokonának nem fogad szót, az oviban meg eddig jól viselkedett, de itthon... Visszafelé fejlődik, az egész napos energiám arra megy el többek között, hogy könyörgöm neki, hogy ne nyúzza szét az 5 hós hugát. Türelmetlenül is beszélek vele sokszor. Mindig megbánom és bocsánatot kérek tőle, de ez akkor sincs rendjén.


Vannak anyukák, akik nagy vigyorral 2 évente szülik a gyerekeket és látni a szemükben a ragyogást a játszótéren. Gondolom nekik a gyerekek szófogadóak, alszanak és esznek + eljárnak gyerek nélkül kikapcsolódni vagy nem tudom.. Vagy nem? Csak én vagyok ilyen elb*szott?


Nem azért írom ki, hogy savazzatok, mert tudom jogosan tennétek. Csak valamiért megnyugtatba, hogy nem vagyok egyedül.



aug. 6. 08:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy nagy ölelést küldök. Mind vagyunk így szerintem. Csak nem sikk bevallani.
aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
17%
Senki sem ígérte, hogy kéjutazás lesz.
aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagy vigyorral két évente gyerekeket szülők nagy része a kirakat mögött ugyanolyan megroggyant,mint te (értsd jól,nem savazas)

Mindenki szereti az előnyös oldalát mutatni,nyugodtan el lehet osztani tízzel amiket hallasz,látsz. Nekem is van egy két képem közösségi.meadiaban, a gyerek ragyogóan,én csinosan,fitten...na a valóságban egy százaléknyi időben vagyok ilyen. A többi...hagyjuk

Ne bantsd magad,segítség nélkül,de még talán azzal is az anyaság a legnehezebb dolog. Nekem ezért is lett mondjuk csak egy. Nem lenne idegrendszerem még egyre,sokszor így is kérdéses.

Vannak,igen,akiknek ez az élete és tényleg csillog a szemük,de ezerből talán egy,és lehet sokat mondtam. Ez a világ kirakat világ,és ez a gyerek nevelésre is sajnos igaz.

aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!