Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában mennyire gyakori...

Mostanában mennyire gyakori az, hogy valaki 16-18 évesen vállal gyereket? És az manapság mennyiregyakori, hogy valaki 30 fölött lesz nagyszülő?

Figyelt kérdés

aug. 2. 17:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/153 A kérdező kommentje:
Mondja egy másik részben,hogy "Anya, nem vagyok gyerek. Együtt szeretnénk felnevelni a gyereket Andrissal!"
aug. 3. 17:47
 62/153 anonim ***** válasza:
75%

"22 Ezért miért tennél így? Ha lehetett volna, már 16 évesen vállaltam volna és úgy foglalkoztam volna vele, ahogy kell egy gyerekkel. Amúgy nincsen."



Ja, gyereked sincs, de te 16 évesen alkalmas lettél volna szülőnek. Amíg valakinek nincs gyereke, mindent f*szán tud.

Bár nekem sok év meddőség után lett gyerekem, addig sem gondoltam olyan hülyeséget soha, hogy kamaszként kellett volna szülnöm.

aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/153 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam. Egyéb miért csak 30 fölött lehet kizárólag vállalni?
aug. 3. 17:48
 64/153 anonim ***** válasza:

61es én meg a 10 szobás házat szeretnék a rózsadombon, tehát akkor én már gazdag is vagyok?


Akarni sok mindent lehet ha a valóság az hogy a mamahotelbe potyogtatott.

aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/153 A kérdező kommentje:
A végén az is volt, hogy kinéztek egy lakást. Egyébként tényleg, miért csak 30 fölött szabad gyereket vállalni?
aug. 3. 18:07
 66/153 anonim ***** válasza:

Nem 30 fölött. Akkor ha megvan a megfelelő egzisztencia és nem a mamahotelbe szül valaki.


Igen kinéztek egy lakást amit a szerencsés nagyszülők fizethetnek.

aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/153 A kérdező kommentje:
Megbeszélte a fiú az apjával, hogy dolgozik és mellette tanul is. Mindenben segítenem egymásnak.
aug. 3. 18:15
 68/153 A kérdező kommentje:
*segitenek
aug. 3. 18:15
 69/153 anonim ***** válasza:
84%
igen tehát a szülők támogatása kell hogy nevelni tudják a gyereket. Ezt mondjuk már az elejétől fogva csak te vagy képtelen megérteni
aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/153 A kérdező kommentje:
Csak 30 fölött lehet meg a megfelelő egzisztencia? Korábban nem lehet meg?
aug. 3. 20:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!