Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában mennyire gyakori...

Mostanában mennyire gyakori az, hogy valaki 16-18 évesen vállal gyereket? És az manapság mennyiregyakori, hogy valaki 30 fölött lesz nagyszülő?

Figyelt kérdés

aug. 2. 17:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/153 anonim ***** válasza:
73%
Hát én elásnám magam a szégyentől ha a 16-18 éves gyerekem felcsináltatná magát.
aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/153 A kérdező kommentje:
Máshol is vigyáznak a nagyszülők a gyerekekre néha. És itt is azt értem, hogy néha hogyha vigyázni kell rá(juk) és a nagyszülők éppen nem érnek rá, akkor a déd- és úkszülők vigyázzanak rá(juk). A családi titkok egyik epizódjában is fiatalon vállaltak gyereket a felnőtt gyerekek. A lány 16,a fiú pedig 18 volt ekkor és érezték, hogy megértek rá(bár tudom, hogy ezek kitalált történetek).
aug. 2. 18:44
 23/153 A kérdező kommentje:
22 Ezért miért tennél így? Ha lehetett volna, már 16 évesen vállaltam volna és úgy foglalkoztam volna vele, ahogy kell egy gyerekkel. Amúgy nincsen.
aug. 2. 18:47
 24/153 A kérdező kommentje:
21 így akartam írni"21 Ezért miért tennél így? Ha lehetett volna, már 16 évesen vállaltam volna és úgy foglalkoztam volna vele, ahogy kell egy gyerekkel. Amúgy nincsen."
aug. 2. 18:47
 25/153 anonim ***** válasza:
100%
Zalai kisiskola falun, több lány már hetedik osztályosként szült gyereket, vissza nem mentek elvégezni. Itt munkakerülő családok gyerekeiről van szó.
aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/153 anonim ***** válasza:

Szabolcsban lakok, van már a 14 évesnek is, meg olyan is van hogy 20 évesen a 3.gyerekkel terhes.

Meg sajnos olyan is, hogy 35 évesen már a sokadik beültetése van és sikertelen, pedig mindent megtenne egy gyerekért.

aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/153 anonim ***** válasza:
67%

21 így akartam írni"21 Ezért miért tennél így? Ha lehetett volna, már 16 évesen vállaltam volna és úgy foglalkoztam volna vele, ahogy kell egy gyerekkel. Amúgy nincsen."


Azt azért megnéztem volna hogy 16-17 évesen munka mellett még éjszakázol is egy babával. Mert gondolom nem anyádék nyakára szülted volna.


És miért? Mert én értelmes gyereket neveltem aki többre képes mint 16 évesen tönkretegye az életét, és jó pár évig az enyémet is.

aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/153 A kérdező kommentje:

Nem a nyakukra vállaltam volna. Van, aki megérik erre ilyenkor is. S tv-ben is hallottam erről és olvastam is ilyenekről.


[link]

aug. 2. 19:01
 29/153 anonim ***** válasza:
28as azt megnéztem volna hogy 16 évesen albérletben eltartod magad és a babát hamár nem a nyakukra szülöd.
aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/153 A kérdező kommentje:
Van, aki meg tudja oldani ilyenkor is.
aug. 2. 19:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!