Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amíg dolgoztok nektek hol van...

Amíg dolgoztok nektek hol van a gyermek? Mikor értek haza?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egyik héten 5 vagy fél 6-ra érkezem, másik héten 2-re.

Ha délutános vagyok mindig stresszes vagyok, mert nagyon szeretnék minél többet a gyermekemmel lenni.

A párom már mindig otthon van mikor én. Általában elviszi a gyerekeket az anyjához és kertészkedik, szerel az apjával. Engem ez sokszor őszintén zavar, mert bár tudom, hogy a gyermekem jó helyen van! Meg oda-vissza vannak érte, csak olyan jól esne làtni néha, ha hazaérek, hogy a párom nem viszi sehova, hanem otthon vár engem a gyermekem és látom, hogy együtt játszanak és nem mindig csak lepasszolja, hogy tudjon kertészkedni vagy bügyködni.


Azt érzem ilyenkor hazaérek, stresszes vagyok, csak veszekedni tudnék, semmire se jut időm, fel vagyok nagyon pörögve.


Gondolkodtam, hogy váltok munkát és keresek egy olyat, amivel mindennap 2-3 körül már otthon lehetek, mert a szívemnek ez nagyon fájó, hogy minden második hetet én úgy érzek, mintha kidobtam volna a kukába egyszerűen.


Szeretem a munkám

és egyetemen tanultam, hogy ebben dolgozhassak. Fáj a szívemnek váltanvi, de így mindennap ezen kattogok.

Szeretnék tőletek segítséget kérni. Írjátok le nektek mennyi idős gyermeketek, gyermekeitek vannak és meddig dolgoztok, mit csinál gyermeketek ovi, suli után míg ti távol vagytok. Otthon van apával vagy nagyszülőnél?



júl. 14. 23:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az is zavar, ha 5- fél 6 körül hazaérek még úgy megyek a gyerekemért és könyörgök, hogy induljunk haza. Azt érzem nem ilyen életet képzeltem el, hogy könyörögnöm kell a saját gyerekemért és ez a mókuskerék szörnyű. Nagyszülők nyugdíjasok, felhőtlenül élvezik a gyermek társaságot, ami nagyon szuper, de én kezdek belegebedni ebbe.
júl. 14. 23:48
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, hogy a mi gyerekeink hol vannak, míg dolgozunk, meg mikor érünk haza, ha NEKED így nem jó, akkor a férjeddel kell ezt megbeszélned. Jussatok valami kompromisszumra, pl. heti x napot viheti szüleihez vagy viheti őket, de mire hazaérsz legyenek otthon, férjed is - ez valóban nagyon visszás, hogy minden nap neked kell elmenni értük és hazavinni őket.
júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Tehát az zavar, hogy a gyerek biztonságban van, boldog a naygszuloknel, miközben az apja is ott van? Inkább azt szeretnéd, hogy otthon várjon rád, sírva, csak az apjaval? Akkor szólj a ferjednek: Jani, maradj otthon a Pistivel mert halál féltékeny vagyok anyádékra
júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
3, szerintem amikor hazaér a kérdező végre, akkor nem azzal akarja tölteni az idejét, hogy még ő mászkáljon el hazavinni a gyerekét.
júl. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4


Szerintem felnőtt nő, tudja mondani a férjének, hogy Jani, fel 6ra érek haza, addigra gyertek haza a Pistivel.

júl. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szerencsés munkarended van, és egy olyan családi háló mögötted, amit kár lenne veszni hagyni.
júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó, akkor válts. Én is ezt teszem, mert mire hazaérek, kimerülök az ingázás miatt, a gyerekek mindent elmeséltek már, velem nem foglalkoznak. Egy idő után haragszanak is rám, hogy magukra hagyom őket, mikor szükségük lenne rám.

A munkahelyen azonnal pótolnak, de a gyerekednek fontos vagy, hiányzol és nincs második esély, hogy visszapörgesd az időt és vele légy munka/utazás helyett.

júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

De nem èrtem mièrt nem nyitod ki a szád ès beszèlitek ezt meg otthon?


Amugy körülöttem is ilyen a legtöbb apa, amint nála van a gyerek már rohannak is haza àtpasszolni ôket, isten ments hogy èrdemi idǒt töltsenek kettesben a gyerekükkel ès emiatt lemondjanak bármirǒl is. Tisztelet a kivètelnek.

júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7:30-16:00-ig dolgozunk, a gyerekek 7:00-16:30-ig oviban vannak. Augusztusban zár be az ovi, akkor felváltva leszünk itthon velük.
júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Mondd meg a férjednek, hogy fáradt vagy, munka után nem akarsz még anyósékhoz menni, fél 6ra legyenek otthon a gyerekkel.

Azt meg ne bándd, hogy a nagyszülőkkel van, főleg ha szeretik és ő is szeret ott lenni. Nagy segítség, sokan örülnének neki.

júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!