Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha más városban dolgoztok,...

Ha más városban dolgoztok, éltek, mint ahol a családotok él, milyen gyakran jártok haza?

Figyelt kérdés

Milyen messze laktok? Mit szól a család hozzá?

Magyarországon belül gondolom


2021. ápr. 8. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi 6 km-rel arrébb költöztünk el,de minden hétvégén találkozunk.
2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi más országban. 6 éve nem voltam otthon, ők jönnek 3 havonta 1-2 hétre.
2021. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok más városban, kb. havonta 2-3 napra megyek.
2021. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, 18 éves korom óta külön élek, 120 km-re. Én Bp-n, ők Nógrád megyében. Havonta 1-szer megyek 2 napra.

Anno amikor elköltöztem természetesen nem tetszett nekik, de azóta megbékéltek. Néha van anyámnak egy-egy beszólása, hogy "lemaradok a dolgokról".

2021. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Idén kezdtem az egyetemet, az első hónapban minden hétvégén hazajártam, aztán nyilvánvalóvá vált, hogy így rengeteg időm megy el az utazásra, szóval utána már csak 2-3 hetente jártam haza,ez már tarthatóbbnak tűnt.
2021. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi külföldön lakunk és egy éve nem jártunk Magyarországon.
2021. ápr. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy-két hetente megyek, a párom szülei ritkán jönnek Magyarországra, olyankor mindig náluk van.
2021. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármint a szülőkre gondolsz?

60 km-re élek tőlük, ami 1-2 óra utazást jelent. Havonta megyünk a szüleimhez a párommal, akkor ott is alszunk. (Ez a járvány alatt nem igazán állja meg a helyét, jelenleg pár havonta megyünk és minden hétvégén videochatelünk egyet.)

2021. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100 km, minden hétvégét ott töltök, van ott is munka
2021. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!