Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közös nyaralás nagyszülőkkel....

Közös nyaralás nagyszülőkkel. Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Lehet velünk van a gond, de nekünk borzasztó volt. Ez volt az első, és az utolsó is. Csak a papa/mama létezett a gyerekeknek, mindent velük akartak csinálni. Nyilván hagytuk, nem volt erőszak, hogy velünk legyenek, úgyhogy kb kiszolgáló személyzet maradtunk. Papával mamával akartak utazni, sétálni, fagyizni, strandolni, még kakilni is... Egy darabig jó volt kikapcsolni, de engem nagyon bánt, hogy elment egy hét úgy, hogy nekem semmilyen élményem nincs a gyerekekkel. Azon kívül, hogy visitottak a mama után, amikor egy délelőtt külön programot akartunk csinálni... Ez nálatok is ilyen? (Amúgy szinte napi szinten találkoznak, egy faluban lakunk)
júl. 26. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Te most komolyan a nagyszülőkre vagy féltékeny?
júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ööö... azt hittem, az agyadra mentek a nagyszülők valamivel... de ez... :D boldogan halálra fagyiztam volna magam egy hétig kettesben apjukkal.
júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Őszinte leszek, gyerekként sem imádtam annyira a szüleimmel, nagyszüleimmel nyaralni, mint most, kisbabás anyukaként:D
júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Most sajnos én is csak irigykedni tudok.
júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Imádtam volna :D

Ez lett volna számomra az optimális nyaralás. Vigye a mama nyugodtan, én meg pihenek...


Csak nálunk nincs ilyen jó viszony.


Mi a barátokkal csináljuk ezt. A gyerek keresztszülei a pesztrák én meg süttetem magam a napon.

Ők is élvezik, a gyerek is én meg főleg.

júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Komolyan? :D Ez nekem tökre érdekes. Nem féltékeny vagyok, mert annak örülök, hogy a mamával, papával jól elvannak. Az esett rosszul, hogy minket le*artak. Kicsik amúgy, 3 és 1,5 évesek, később lehet, hogy így fogom látni én is, de most ezt olyan jó lett volna együtt átélni.
júl. 26. 15:01
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Mivel kellene tehermentesítenem őket?


Ők igénylik ezt, nekik nem teher.


5#

júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez van, epp most vagyunk nagy csaladi nyaralason.

Oszinten? En elvezem, mi most tenyleg nyaralunk a ferjemmel, a kisfiam abszolut rank se nez, csak a mamaek a lenyeg 🤣🤣🤷‍♀️

En pontosan erre is szamitottam, mert a hetkoznapokban is ha talalkoznak, ez van (1,5 eves).


Viszont egyebkent mi meg keszulunk csak harmasban elmenni 4 napra valahova, hogy legyen egy kis kozos elmenyunk is.

júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Elképzelni sem tudom. Nalunk amikor a nagyival vagyunk se tapadnak rá soha ennyire, pedig szeretik egymást. Meg a nagyi is szereti a pihenést. Szerintem ha együtt mennénk se lenne ilyen
júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez álom nyaralás lett volna 😅
júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!