Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közös nyaralás nagyszülőkkel....

Közös nyaralás nagyszülőkkel. Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Lehet velünk van a gond, de nekünk borzasztó volt. Ez volt az első, és az utolsó is. Csak a papa/mama létezett a gyerekeknek, mindent velük akartak csinálni. Nyilván hagytuk, nem volt erőszak, hogy velünk legyenek, úgyhogy kb kiszolgáló személyzet maradtunk. Papával mamával akartak utazni, sétálni, fagyizni, strandolni, még kakilni is... Egy darabig jó volt kikapcsolni, de engem nagyon bánt, hogy elment egy hét úgy, hogy nekem semmilyen élményem nincs a gyerekekkel. Azon kívül, hogy visitottak a mama után, amikor egy délelőtt külön programot akartunk csinálni... Ez nálatok is ilyen? (Amúgy szinte napi szinten találkoznak, egy faluban lakunk)
júl. 26. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is ez van. Én direkt így készülök. "Odahajítom" a gyerekeket nekik és kávézok, szrok, meg olvasgatok nyugiban, amit máskülönben nem lehet. Eszembe nem jutott ezen sose problémázni. A hónapból kb 29 napot velem töltenek, egyet a mamáékkal, nekem elég az a maradék 29 nap velük. Alig várom, hogy úgy mehessenek el velük nyaralni, hogy mi férjemmel már nem is kellünk, csak még kicsik (3 lesz a nagyobbik, 8 hónapos a kicsi).

És a károgó passzolgatós nyomorultnak üzenem, hogy ezt a nagyszülők várják mindig a legjobban.

júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, de jó lenne egy ilyen nyaralás 🤣
júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Én élvezem :). Anyós, após, sógor is rendes, ráadásul anyósom megbízható és hosszabb ideig is szeret unokázni. Azt nem mondom, hogy a gyerekek le se tojnak, de a nagyszülők a nagy szám, mi meg a megszokott alap. De nem bánjuk. Így legalább nem csak lopott perceink vannak a férjemmel.
júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne egy ilyen nyaralás, most irigykedem kicsit. 😁
júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%
El kéne gondolkozni milyen szülők vagytok, ha ilyen kicsik a gyerekek és már semmi szükség rátok. Attól hogy szereti a nagyszülőket stb, még anya apa az isten, akiknek mindent meg akarnak mutatni együtt csinálni. Nálunk legalábbis.
júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Istenem, de jó lehetett ez..na, ez a nyaralás. Mi nagyszülők nélkül megyünk a Balcsira a 3,5 évesünkkel, tehát a Balcsi mellett fogunk rà vigyázni, ráadásul lesz egy csomó fárasztó progink is, sokat megyünk majd. Hurrá ;D
júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk még csak egy 2 éves van, a tesó úton. Én imádok a szüleimmel nyaralni, vagy náluk lenni, olyankor mi is megszűnünk létezni. :D Nekem mindig egy kis fellélegzés, igazi pihenés. Ha mindenkinek jó így, akkor ez miért baj?

Értem egyébként, mert pár nap után már nekem is hiányzik a gyerekem úgy, hogy egyébként ott vagyunk mi is vele, de alapvetően nem könyvelek el emiatt borzalmasnak egy nyaralást, sőt...

júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Hát furán Vagy bekötve. Örülnél inkább, hogy a férjeddel lehetsz kettesben újra. Gyerekeiddel bőven tudsz élményeket szerezni máskor.
júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem rontottatok el valamit, hogy nem tűnik úgy, hogy kötődnek hozzátok?
aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15%
19es igen, lehet máskor is lepasszolják a nagyszülőknek így természetes ha a gyerek nem kötődik.
aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!