Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában mennyire gyakori...

Mostanában mennyire gyakori az, hogy valaki 16-18 évesen vállal gyereket? És az manapság mennyiregyakori, hogy valaki 30 fölött lesz nagyszülő?

Figyelt kérdés

aug. 2. 17:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 anonim ***** válasza:
100%
30as én még eggyel se találkoztam. 16 évesen miből fizetnél albérletet gondolom egy 16 éves nem dolgozik nemhogy legyen kb 500 ezer nettós fix havi jövedelme
aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 A kérdező kommentje:
Vn olyan, aki dolgozni kezd.
aug. 2. 19:19
 33/153 A kérdező kommentje:

31 Példák.:


[link]

aug. 2. 19:23
 34/153 anonim ***** válasza:

Igen van aki dolgozik de hol keres egy 16 éves 8 osztállyal legalább 500 nettót? Mennék oda mert akkor egy érettségis minimum 1 milka körül kellene hogy kapjon ott.


Igen valóban dicsőség hogy gyilkosok fiatalon lettek nagyszülők.. mert ha elolvastad a többség gyerek 20-21 volt mikor szült..

aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/153 A kérdező kommentje:
Nem, ha egy gyilkos lesz nagyszülő az nem és nem őrá értettem pont, hanem a többire.
aug. 2. 20:06
 36/153 A kérdező kommentje:
34 Azt elfelejtettem, hogy van, aki ilyenkor otthagyja az iskolát és elmegy szülni. Ahol középiskolában magántanuló voltam, ott is hallottam valakiről.
aug. 2. 20:08
 37/153 anonim ***** válasza:
79%

És az manapság mennyiregyakori, hogy valaki 30 fölött lesz nagyszülő?


Nagyon gyakori. Kb mindenki 30 fölött lesz nagyszülő.

aug. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/153 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz fiatalon gyereket vagy miért tetted fel a kérdést?

Az a baj, hogy az ennyire fiatal szülők legnagyobb része szétmegy, egyedülálló szülőnek lenni meg nagyon nehéz. Az meg a másik, hogy garantálható, hogy a nagyszülőnek kell eltartania a plusz gyereket is. Sem csed sem gyed nem jár, 0 munkatapasztalat, semmi érettségi...stb. Egy gyerek rengeteg lemondással jár. Szinte garantált, hogy a barátaidat elveszíted mert nem egy életszakaszban lesztek. Szerintem ilyen fiatalon vállalni gyereket felelőtlenség. 20 éves kortól már okés. De senki sem a nagyszülők nyakába szüljön gyereket, bármennyire is szeretik az unokát.

aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, mert jó, ha valaki megismeri a dédszülőket és az ükszülőket is, mert sokan nem érik meg, hogy azok legyenek.
aug. 3. 10:33
 40/153 anonim ***** válasza:
86%

38as vagyok

Persze van előnye, de attól függetlenül nem tenném tönkre sem a saját sem a gyereke(i)m jövőjét ezért. Ha a nagyszülőket ismeri az nagyon jó, ha a dédszülőket még jobb. De túlzásba sem kell vinni. Csak ezért nem vállalnék korábban gyereket. Azért egy normális férfi is kell, meg anyagi háttér (nem azt mondom, hogy saját ház), de azért az ember a saját gyerekét el tudja már tartani. A gyereknek elsődlegesen a szüleire van szüksége, mindenki más csak plusz.

aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!