Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl durva büntetés ez a...

Túl durva büntetés ez a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Elvált szülők, a két gyerek (11 és 13 éves) a szünetet két hetet leszámítva az apánál tölti.

Nem szeretik az apjuk párját és ebben az anyjuk is támogatja őket.

A héten az apjuk párja lekvárt főzött és a gyerekek viccesnek gondolták, hogy teleszórják földdel. Az apjuk erre megmondta nekik, hogy az álom lovas táborról és még pár programról lemondhatnak az okozott kár miatt.

Most megy a sírás és a hiszti, hogy milyen kegyetlen az apjuk és milyen szemét a párja, hogy elveszi a gyerekek pénzét stb.

Szerintetek is túl durva ez a büntetés?


júl. 10. 10:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%
30 nyilván elmondok nekik miért kapják a büntetést de szerinted a kis agyukban mi fog nekik lejönni? Az hogy a csaj miatt kaptam. Amúgy meg abban egyetertünk, hogy valami plusz következménynek kell lennie, nem csak a táborelvétel, hanem valami, aminek most van büntető ereje és nem augusztus elején. Az, hogy ki hogy büntetne, meg már mindenki maga dönti el. A lényeg, hogy érezze a gyerek a tettének a súlyát.
júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az apjuk kénytelen lesz betartani a büntetést mert a teljes rokonságnak, barátoknak egyszerre készül a lekvár és már megvéve is úgy lett, hogy mindenki bedobta az alapanyagok költségét. 2 üstnyit kellett kidobni a barackból, ez kb 100kg barack és a hozzáadott cukor és 20kg áfonyát szintén cukorral együtt. Barackot már csak drágábban lehet kapni, mert akitől meg volt rendelve már túl van az utolsó szedésen is, tehát nem tud hozni és a cukor ára is felment azóta, áfonyát még tudtam venni az előző árában...

Azért van a siránkozás, hogy a gyerekek pénzét veszem el, mert az apjuk nyáron be szokta dobni, hogy x összeg van a nyári programokra, ebből a gyerekek dönthetnek, hogy adott programokból mit választanak. Így most ebből a pénzből kell újból megvenni mindent.

Nem hiszem, hogy a 45 évemmel kortársuknak tekintenének. Az anyjuk is 10 évvel fiatalabb, mint én.

Nem tudom, hogy néhányan honnan vették, hogy miattam váltak el. Én már a válás utan kerültem a képbe, annyival, hogy az anyjuknak már az akkori párjától is megszületett a gyerek.

A tábor a jövő héten lett volna, de már lemondásra került.

júl. 11. 09:48
 33/39 anonim ***** válasza:
20%
Ügyesek voltatok lányok. 😊
júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
6%
Az anyuka is jól csinálja. Már csak attól kell félni, hogy az örökségüket megharmadolja egy újabb örökös.
júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
80%

Wao nagyon sajnálom kérdező. Ez tényleg rengeteg pénz. Nagyon jól csináltátok, hogy lemondtátok a tábort és abból a pénzből fizetitek. Sajnálom, hogy a belefektetett munka árát nem tudod visszakapni. Remélem a két gyerek nagyon szégyelli magát és legalább bocsánatot kért.

Az anyukát meg minősíti, ha így neveli a gyerekeket.

júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!


Igazad van, egyértelmű, hogy abból a pénzből nem táborozni mennek hanem barackot vesztek.

Nincs ebben semmi kifogásolni való. Az az apuka pénze, ő dönt mire költi.

Elég nagy galibát okoztak a gyerekek. Szégyenletes.

júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem durva.Megérdemlik.
júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
8%
Nem durva, hanem szükségtelen, retardált emberektől. Ha elrontanak valamit, akkor csináltassátok újra velük, aztán mehetnek a táborba.
júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
84%

38-as

Te is egy idióta retardált lehetsz. Csak az a baj hogy valószínűleg te felnőtt vagy, és te már ilyen idióta maradsz örök életedre. ;)

júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!