Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthonlévő anyukák, ti a...

Otthonlévő anyukák, ti a férjetekkel közös, vagy külön kasszán vagytok? Ha utóbbi, a baba költségeit hogyan osztjátok el, hogy vezetitek?

Figyelt kérdés

Többedik alkalommal kapom meg, hogy miért költöm a férjem pénzét, máshol ez fele-fele. De nem tudom, ez a gyakorlatban hogy tud működni?


Külön mennek bevásárolni a babának minden héten, aztán a blokkokat elrakják, hónap végén egyeztetnek? Vagy nagybevásárlásnál van egy kocsi apának, egy anyának és a babának?


jún. 27. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
32%
Fú utolsó, süt belőled az irigység. Nem utálja senki az ilyen embereket, csak az, aki meggebed a munkában és féltékeny rá. És nagyon csúnya dolog értéktelennek titulálni valakit azért, mert így alakult az élete. Te sem attól vagy értékes, hogy szarrá melózod magad és alig lát a családod.
tegnapelőtt 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
32%

Kedves 71-es, nekem van saját házam és vállalkozásom, így köszönöm, nem vagyok rászorulva az irigységre, nincsenek anyagi gondjaim.


De ettől még a többségnek igen, és ezért nem pont ezt fogja gondolni, és akkor is borzasztó ez a fellengzős stílus a kérdezőtől

tegnapelőtt 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
32%
70, és nem csak a társadalom fogja lenézni, hanem a saját gyereke is. Vagy ami még rosszabb, neki is ez lesz az életcélja. Jól házasodni és kész.
tegnapelőtt 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:

Valószínűleg szerinted édesanyámnak is ennyi az "érdeme", mert ő még azután sem ment el dolgozni, hogy én kirepültem otthonról.

Számomra pedig ő a legcsodálatosabb anyuka, akire a mai napig is bármikor, bármiben tudok számítani. Egész életemben ott volt mellettem, mögöttem és támogatott. Sosem éreztem, hogy ő kevesebb lenne azért, mert miután kirakott az iskolában, nem dolgozni, robotolni ment valahová délutánig, hanem haza...


Ha csak fele annyira leszek jó anyuka és feleség, mint ő, már boldog leszek.


És nem vagyok fellengzős, de nem tudom ezzel a "téged mindenki gyűlölni fog és semmibe nem néznek majd" beszólogatással mit vársz, úgy őszintén?

tegnapelőtt 12:18
 75/89 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, hány éves vagy 50? Hogy saját erőből sikerült lakást venned. Az nem számít ha anyáék vettek neked egyet, az nem a te lakásod.
tegnapelőtt 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:
Az irományod többi része pedig undorító, és süt belőle az irigység. Mert ez az, semmi más.
tegnapelőtt 12:49
 77/89 anonim ***** válasza:
31%

Hát, kérdező, tényleg proli itt néhány válaszoló, de azért van igazság a mondanivalójukban. Más dolgozik és befizeti az adót azért, hogy ti abból kapjatok mindenféle közellátást, gyedet, családi pótlékot, miegymást.


Sajnos igaza van azoknak, akik talán paraszt módon, de azt írják, másokon élősködtök anyáddal és ezt jobb elfogadni magadban, mert ténxleg látszik, hogy igyekszel letagadni magadnak is.

tegnapelőtt 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
33%
A kérdező férje valószínűleg 3x annyi adót befizet, mint itt a száját jártató minimálbéres anyukák, úgyhogy nem kell aggódni.
tegnapelőtt 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 A kérdező kommentje:

Milyen közellátást?

A terhességemet végig magánúton vittük végig, egyetlen egy vérvételt sem csináltattam TB alapon. Ugyanígy magánúton végeztetünk minden egészségügyi szűrést, beavatkozást, ezzel szemben a férjem és az apám vállalkozóként nem kevés pénzt rak a "közösbe".

tegnapelőtt 13:18
 80/89 A kérdező kommentje:

"de azért van igazság a mondanivalójukban."

Melyik részében?


"77 apuciék aki vette a őpici swemmirekellő inygenőlő lánykájának, mert tudta hogy magától egy olcsó 8. ketrületi albérlelet se lenne képes még 8"


"Ja, melletted volt mindig mert más dolga se volt hiszen kitartotta a férje. Gondol az ágyban is fenomenális, különben apád talált volna már rég helyette normális nőt, akit nem kell kitartani. Majd tarthatja el a férjed ha apád meghal a kitartott meg nyugdíjas lesz. Férjed tud róla hogy nem csak téged hanem anyádat is ki kell majd tartania a semmiért? Max anyáddal néha szerepet cseréltek hogy ő is dolgozzon meg a pénzért mint te."


"egy 9, kerületi albérletet se lenne képes még 50 évesen se feltartatani mert olyan mint asz anyja aki csak pucsítani képes másra nem jó. Más értelmes tevékenységet úgyse tud végezni. A lényeg hogy van kozmi, shopping apuci és a férj pénzén meg bébiszitter nehogy kifáradj az ingyenélésben. Apád ismeri a képességeid mert olyan vagy mint anyád. Gondolom bébiszitter bejárónő kertész vibrátor minden játszott már anyádnak is. Apád meg fizette. Bár ha ilyen balek és nem fogta fel hogy normális nem kitartott nőt is találhatna meg is érdemelte a tanulópénzt. Mondjuk én elásnám magam ha a lányomat is a semmiért tartanák ki."


Az ilyenek pedig a való életben ránk sem mernek nézni, mert annyira tele vannak komplexusokkal... De igen, nagyon hasznos volt ennek a félidiótának minden válasza, főleg azok, ahol a szüleim szexuális életét taglalta, vagy a gyerekem jövőjéről beszélt. Maga a kedvesség az egész.

tegnapelőtt 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!