Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a párja szokott inni hétvégente?

Figyelt kérdés

Az enyém csak akkor de akkor fullra kiüti magát.

Nem kocsmazik, itthon iszik na de van egy pici babánk 3 hónapos a fiunk.

Természetesen akkor nem engedem neki hogy felemelje.

Azzal indokolja ezeket a hétvegi ivasokat hogy ő mennyit dolgozik. Mondjuk igaz, 7 napból 6ot minimum de valamikor 7et is akkor nyilván nem is iszik a 6.nap végén. Másnaposan nem megy dolgozni.

Ti mit szólnátok ehhez?meddig birnatok?

Egyalataln hagynatok hogy hétvégente kiüsse magát ilyen jogcímen?

Más is rengeteget dolgozik mégsem iszik.


2021. nov. 27. 08:03
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nem fogváltozni! Az egész gyerekkorom ezzel telt, hogy vagy a részeg apám ordított velünk, vagy épp költöztünk otthonról. Mindig visszakönyörögte magát, a leghosszabb ígerete fél évig tartott, majd kezdődött minden elölről. Gyűlölöm, a mai napig nem tudtam feldolgozni a gyerekkori traumáimat pedig már 40 vagyok es imádnivaló gyaládom!

Kérlek lépj amíg lehet, anyám is azért maradt, mert mit kezd 3 gyerekkel....bla, bla, bla!

Mindkettőtök életét tönkre fogja tenni és ezek az emberek nagyon tudják manipulálni a másikat.

2021. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Utolsó. Akkor ott történhetett valami vele hogy így megváltozott.

Én párom azért ivott már akkor is amikor anno 11 éve megismerttem de most már nagyon elment vele a ló.

2021. nov. 27. 09:56
 23/58 babyboom567 ***** válasza:
100%

Jah,igen, az lemaradt,hogy kb akkor kezdett elromlani a dolog mikor a gyerekem olyan fél éves volt.DE ÉN IS AZT HITTEM,HOGY MAJD VÁLTOZIK.

Pedig akkor még lett volna lehetőségem lépni, volt bejelentett munkám, és max gyedet kaptam.És volt megtakarításunk.Akkor sem volt senkim ahova mehettem volna, de volt anyagi fedezet arra,hogy egyedül újra kezdjek,és egy 6 hónapos (anyatejes) babát, nem ítélnek az apának,ha az anya rendezett.

Elszúrtam nagyon, mert vártam,hogy jobb lesz.

2021. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a feleség leszel, aki még be is vásárol piából az urának. Sokadik gyerek után döbbensz rá a valóságra?
2021. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

Hal istennek anyagilag jól állunk szóval annyit nem iszik el hogy érezzem a pénztárcan.

Illetve nem rég ránk mosolygott a szerencse szóval bőven van megtakarításunk is.

2021. nov. 27. 10:06
 26/58 anonim ***** válasza:
75%
Ha valakiben van elég erő, és akarat, és remény a jobb életre, az le tudja tenni a piát. Aki viszont úgy gondolja, hogy a pia az egyetlen út, annak nehéz nagyon... Mondom én ezt úgy, hogy 14 éves korom óta úgy gondoltam, hogy a pia az egyetlen út. Minden nap kívántam. Hétvégén leittam magam a sárgaföldig. Aztán terhes lettem 27 évesen, utána 16 hónapig szoptattam, egy kortyot sem ittam végig, nem is kívántam. Majd szoptatás abbahagyása után szépen lassan eljutottam oda, hogy már 3 sört is megittam egymás után. Ekkor jöttem rá, hogy alkoholista vagyok, és leszek durván, ha most rögtön nem hagyom abba. Ez két hónapja volt, azóta nem vettem itthonra semmilyen alkoholt. Eldöntöttem, hogy ennyi volt, nekem fontosabb a családom,az egészségem. Azóta egyszer voltunk vendégségben, szörnyű volt, mert rámerőltettek egy pohár sört (tudom, gyenge vagyok), és utána már folyton azt kerestem a szememmel, drága jó sógorom meg töltötte... Szerencsére álmos lett a lányom és egy kis becsiccsentés után hazamentünk. Egyébként nekem is apám volt alkesz.
2021. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
92%
3-as vagyok. 4 gyerek?😔 De miért szültél neki ennyit? Amikor az öcsém megszületett, én 7 éves voltam. Azt kérdeztem anyámtól 7!évesen, hogy miért kellett apával egy tesót csinálniuk, ha apa velem sem foglalkozik. És a mai napig nem értem, hogy az akkor már kőkemény alkesz apámnak miért szült még egy gyereket. Én nagyon sajnálom a gyerekeidet. Soha nem ütött meg, vagy kiabált velünk apám, de maga a látvány, ahogy a földön fetreng részegen, elesik, behugyozik, egy életre belénk égett és komoly lelki bajokat okzott mindkettőnknél. Egy gyerek is látja, bármilyen pici még, hogy valami nem stimmel. Egy csecsemő is simán megérzi a feszültséget a levegőben, rájuk is kihat már korán egy ilyen családi légkör. Kérdező, ez már nem csak a te életed, hanem a 4 gyerekedé is, akik megérdemlik, hogy nyugalomban éljenek. Ha megteheted anyagilag, akkor lépj. Lehet először csak pár hétre-hónapra vinném el a 4 gyereket albérletbe, hogy megijedjen. Aztán ha ez sem segít, én tuti elválnék.
2021. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem csoda, hogy iszik. Te sorozatszülsz, csak viszik a gyerekek a pénzt, te nem dolgozol, ő 7 napból 6-ot vagy hetet. Nem bírja.
2021. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

27 semmi földön fekvés behugyozas.

Az offra issza magát arra értettem hogy nem emlékszik az utolsó fél órára. Meg hogy hogy került ágyba.

Még hányni sem szokott nem hogy behugyozni.

Sajnos bírja a piát...


Utolsó ez nettó hülyeség mert a 3.es a 4. Gyerek közt 5 év van. Szóval dolgoztam, CSED-et kapok jelenleg.

2021. nov. 27. 11:54
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Te is támogatod azzal, hogy mentegeted. Még itt is, ismeretlenek előtt.
2021. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!