Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a párja szokott inni hétvégente?

Figyelt kérdés

Az enyém csak akkor de akkor fullra kiüti magát.

Nem kocsmazik, itthon iszik na de van egy pici babánk 3 hónapos a fiunk.

Természetesen akkor nem engedem neki hogy felemelje.

Azzal indokolja ezeket a hétvegi ivasokat hogy ő mennyit dolgozik. Mondjuk igaz, 7 napból 6ot minimum de valamikor 7et is akkor nyilván nem is iszik a 6.nap végén. Másnaposan nem megy dolgozni.

Ti mit szólnátok ehhez?meddig birnatok?

Egyalataln hagynatok hogy hétvégente kiüsse magát ilyen jogcímen?

Más is rengeteget dolgozik mégsem iszik.


2021. nov. 27. 08:03
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen, MOST még nincsen behugyozás, meg földön fetrengés. De majd lesz. Egy alkesz, amíg be nem látja, hogy baj van, csak mélyebbre tud süllyedni. Innen csak lejjeb van.
2021. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon véded. Azt írod, régebben is ivott, de nem ennyire. Akkor te is láthatod, milyen irányban változik. Leszokni nem fog. Jobb nem lesz a helyzet. Azt írod, nem lennél el egyedül a 4 gyerekkel, akkor mi is a kérdés? Azt gondolod, valaki majd azt írja, hogy megjavul? Ilyet senki nem fog ide írni, mert az alkoholistáknál ez nem így működik. Még pár évig hitegeted magad, szépe tönkremész, a gyerekek meg ebben fognak felnőni. Grat!
2021. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Ó milyen kedves itt mindenki 😊😊 érdemes volt itt kérdezni.

Ti itt mint papucs férjjel éltek?

Ne hogy a végén úgy járjatok mint én.

2021. nov. 27. 13:13
 34/58 anonim ***** válasza:
98%
Szóval aki nem issza magát seggrészegre hétvégente az papucs?
2021. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem is értem akkor mi a kérdésed?Leírtuk,hogy jobb nem lesz,csak rosszabb,lépj le.Ha ez nem jó, akkor meg minek írsz ide?Francnak szültél alkoholistának? Attól nem papucs a férjünk,hogy velünk,és a gyerekeinkkel töltő a szabad idejét,és nem a sörös üveggel.Majd mikor meg nem jár dolgozni,csak viszi a pénzt,meg összever benneteket, akkor meg téged kell sajnálni,meg megmenteni.Edd meg akkor amit főztél.Győzködd csakagad,hogy ez így jó,aztán lesz ami lesz.
2021. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ha jol ertem, 6 ev alatt szultel 3 gyereket. Nem vetted eszre az elso/masodiknal hogy ez igy nem oke? Minek kellett meg 2?
2021. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
2021. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
92%
Tehát akinek a férje nem vedel hétvégente, hanem a családdal foglalkozik vagy épp a ház körül csinál valamit, az papucs?😂 Oké. Hát én akkor hálás vagyok a sorsnak, hogy ekkora papucs a férjem! Téged meg sajnáltalak, eddig. De a gyerekeidet még mindig sajnálom.
2021. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul vagy dolgozik, vagy picsa részeg? Nem is csináltok családilag semmit? Vagy az a közös program az, hogy nézitek a részeg pofáját?

Büszke lehetsz magadra, hogy nem egy papucsot választottál a gyerekeid apjának.

2021. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
27%

Jézus gyere le, de elviselhetetlen ez az oldal. Aki olyanokat ír, hogy “de hát miért kellett neki gyereket szülni??” meg “ez még csak rosszabb lesz!”, az tényleg elhiszi magáról hogy segít?

Kérdező, jól érzed, hogy ez a helyzet tarthatatlan. A legfontosabb, hogy a férjed belássa, hogy alkoholista és gyógyulásra van szüksége. Megpróbálhatsz rá hatni, nagyon remélem, hogy sikerül. Onnan a következő lépés az elvonó, azt hallottam, hogy Dömösön van egy nagyon jó intézet, ahol alkoholistákkal foglalkoznak. Sok kitartást! Ne félj segítséget kérni, de ne a gyakorin, hanem barátoktól, ismerősöktől. Vannak olyan önsegítő csoportok, ahol alkoholisták családtagjai tudnak összeülni beszélgetni, ill. segélyvonalak is, amiket fel tudsz hívni. Ajánlom, hogy nézz utána az anonim alkoholisták klubjának és a kékkeresztnek.

2021. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!