Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a párja szokott inni hétvégente?

Figyelt kérdés

Az enyém csak akkor de akkor fullra kiüti magát.

Nem kocsmazik, itthon iszik na de van egy pici babánk 3 hónapos a fiunk.

Természetesen akkor nem engedem neki hogy felemelje.

Azzal indokolja ezeket a hétvegi ivasokat hogy ő mennyit dolgozik. Mondjuk igaz, 7 napból 6ot minimum de valamikor 7et is akkor nyilván nem is iszik a 6.nap végén. Másnaposan nem megy dolgozni.

Ti mit szólnátok ehhez?meddig birnatok?

Egyalataln hagynatok hogy hétvégente kiüsse magát ilyen jogcímen?

Más is rengeteget dolgozik mégsem iszik.


2021. nov. 27. 08:03
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hagynám, hogy a gyerekem ezt lássa és ez legyen a példa előtte.
2021. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom!Dehogy hagynám!Ha ezt nem fejezi be sürgősen, akkor otthagynám.Ez jobb nem lesz,csak rosszabb.Később már munka közben sem fogja megállni, aztán kirúgják,aztán nem fog tudni elhelyezkedni mert híre megy, stb.Egyenes út ez a lecsúszáshoz.Ha szeretnéd,hogy a gyermeked ezt lássa,és később neked kelljen eltartanod az alkesz,lehet,hogy addigra már agresszív párodat, akkor hagyd.
2021. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Önmagától nem fog változni. Vagy pszichológust kell keresni vagy otthagyni a francba. Egy gyerekkel még simán lehet párt találni.
2021. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
81%
Te bajod, hogy egy alkoholistával is beérted, de nincs jogod tönkretenni egy gyermek életét.
2021. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez alkoholizmus. Én szakítanék, egyedülálló anyának lenni is jobb, mint egy alkoholista mellett. Hidd el, nem lesz jobb (csak rosszabb), nem változik meg és sosem lesztek fontosabb neki, mint a pia. Ezek tények. Már csak az a kérdés mikor törődsz ebbe bele.
2021. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
26%

Én ha már próbáltam vele beszélni és nem hatotta meg válaszút elé állítanám vagy a pia vagy a családja.. bár kicsi esélyt látok hogy ez a gyakorlatban is működne hiszen ha valakire az észérvek nem hatnak és azután is folytatja és hagyják neki az tudja, hogy a válaszút is csak üres fenyegetés..


Valahogy hatnod kell a szívére és megteremteni azt a boldog, szerelmes, meghitt légkört otthon ahol nem kell a piába menekülni, hogy ki tudjon kapcsolni.


Rendelj egy finom vacsorát otthonra, keress egy jó társasjátékot, öltöztesd fel jó melegen a babát és ugorjatok el hárman egy közös forrócsokizásra este vagy teára.


Tudom hogy nehéz baba mellett de ha szereted és ér ennyit a házasságotok, akkor most kell keményen dolgozni ezen és megpróbálni neked az erősebbnek lenni és visszahozni őt.. Ha tényleg ér ennyit.

2021. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
93%

Ha a gyerek nem elég ok neki a változásra, szerinted mi lesz az?

Segítek! Semmi...

2021. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
92%
Fog változni. Rosszabb lesz.
2021. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 babyboom567 ***** válasza:
94%

Igen Kérdező,fog változni.Rossz irányba,sajnos.

Az én férjem is olyan volt,mint itt az egyik válaszoló apja,hogy néha 1 sör.Kocsmázni sosem járt,havonta,kéthavonta, szülinapkor elment a barátaival biliárdozni, vagy dumálgatni na akkor kettőig nem látott.

És most minden hétvégén(lehet minden nap) részeg.Soha semmit nem csinál,hétköznap sem, csak az ivás,meg a gépezés.Egyetlen egy dolog,hogy (még) eljár dolgozni.De egyszer már rajtakaptam,hogy hajnalban is megitta a maradék sört,amit este már nem ivott meg.És szóvá tettem, hogy kifogják b@..szni a munkából, és még ő volt megsértődve.

Amikor megismerkedtünk,mindenhova jártunk, kirándulni, nyaralni.Nagyon házias volt, mindent megcsinált.Anyukájának egyetlen gyereke, és ott is,még ablakot is mosott, meg függönyt.Romantikus volt.Terhesen öltöztetett, ágyba hordta a kaját,filmeztünk, beszélgettünk,mindent amit a normális párok.Mint egy normális ember.Mindent meglehetett beszélni vele,mindenből kivette a részét.Most meg itt vagyok egyedül mindenre,egy vagyont eliszik havonta,semmit sem csinál(férfi munkákat sem,pl csapot megszerelni)és szerinte semmi baj nincs.Ha valamit szóvá teszek,akkor csak megy az üvöltözés.

Elválni nem tudok, nincs senkim,nincs hova mennem,jelenleg munkám sincs(csak napi bejelentős bérmunka),ott kellett hagynom, mert a gyerek teljesen kikészült,hogy a délutános héten, szinte semmit sem látott,csak reggel mikor elvittem az oviba.A vállalkozásomnak a vírus tesz be mindig. És megmondta a férjem ,hogy elveszi a gyereket ha el akarok válni.

És simán neki ítélnék, mert van hol laknia(tud az anyjához költözni) van munkája, és nagyon jó beszélőkéje van,bármiből kidumálja magát.ÉN végignéztem ahogy a kolléganőmtől elvették a 3 éves gyerekét,mikor válni akart.Pedig volt munkája,volt hova mennie,nem ivott, nem drogozott,csak megunta a bántalmazást.Én ebbe belehalnék.

Én nagyon sajnállak kérdező.

2021. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

4 gyerek van csak a legkisebb életkorát írtam hogy nem hagyom hogy felvegye.

4 gyereket nem tudok ellatni egy fizetésből meg egy tartasdijbol ha egyáltalán fizetne utánuk...

2021. nov. 27. 09:53
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!