Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy órán át hagytam sírni....

Egy órán át hagytam sírni. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést ma a férjem tette fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Tudom,hogy talán ki kellett volna jönni a szobájából,de inkább leültem a kiságy mellé és nem néztem rá.A szívem szakadt meg,több,mint egy órán át sírt.Húsz perse alszik,de azóta is szipog.Biztos,hogy jó ötlet ez?Nem lehet,hogy magától leszokik az éjszakai cicizésről és egyedül alszik el?Ártottam neki?Teljesen összezavarodtam,azt sem tudom,mit tegyek,ha felkel éjjel.Annyira sajnálom szegényt.Hallgatni hogy szipog...


2010. jún. 16. 21:07
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
46%
Nem olvastam a válaszokat, de én nem értem ezt hogy bírtad ki. Én soha nem lennék képes sírni hagyni a gyerekem még 10 percig se, de különbözőek vagyunk. Én nem tartom jónak.
2010. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
44%
Na látod,ugye megmondtuk,ma már sokkal könnyebb lesz.:P
2010. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
56%
Beszéltem egy megbízható gyermekpszichológussal, aki szerint így kell csinálni. Szóval jól csinálod! :-)
2010. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
39%

ha ilyen klasszul megy minden, akkor nemis értem, miért írtad ki a kérdést !

Veregetsd vállon magad, és hagyd őt mindig sírni, még dícséret is jár érte, látod?

Az én lányom eleinte velem aludt, 10 hónapos kora óta a saját ágyában, 3 éves koráig volt hogy éjszaka fel-fel sírt SOHA nem hagytam sírni 5 percet sem, bementem megnyugtattam, kijöttem, és most a fiammal is ugyanúgy fogok tenni, ezért vagyok az anyja!pontozhatsz, kit érdekel?

2010. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
46%

olvassátok már el a kommentjét, nem hagyta sírni, ott volt mellette, ott ült, és ha kellett megnyugtatta!!!! nem jött ki a szobából, nem csukta rá az ajtót, nem erről van szó!


olvassatok!

hihetetlenek vagytok, akik kritizálják szegény anyukát, ti vagytok a b.rmok! meghalljátok a "sírni hagyni" kifejezést és máris vinnétek akasztani az anyukát! nem hiszem el!!!!

2010. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
55%
Mártírok útja, komolyan... Ott van az anyuka mellette, nem hagyja magára a babáját!! Ti meg csak kínlódjatok, szoptassátok a babátokat évekig, hogy csak úgy tudjon elaludni. (A férjetek meg amúgy is le van ...va, nem?)
2010. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

karakter kérdése. én is megpróbáltam. rettenetes volt. amikor elaludt, azt hittem, h minden ok lesz. féltem a másnap estétől, de bizakodtam is, ahogy most te. az eredmény: 1000szer jobban ordított, sokkal, de sokkal tovább, sokkal keservesebben. persze hozzáteszem nem a magam kényelme miatt próbáltam ki ezeket a "szuper módszereket", hanem, mert a fiam képtelen volt elaludni. hiába ringattam, feküdtem mellé, meséltem... semmi nem használt. 1 hét után az lett az eredmény, h szét kellett szedni a kiságyat, látni sem bírta:)))) vettünk 1 rendes ágyat neki, abban alszik, sokszor magától, sokszor mesélek neki, mikor hogy jó neki.

szóval babafüggő a dolog erősen. v bejön, v nem... ha rosszabb lesz, akkor ne hagyd sírni szerintem. - ez az én tapasztalatom.

25 hónapos nagyfiú anyukája

2010. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Kedves 13:28!


Mikor kiírtam a kérdést,akkor aludt el a babám.Az éjszaka történései nyilván ez után következtek be,ezeket írtam a kommentbe.Nem előbb panaszkodtam és aztán írtam.Egyébként senkit nem pontoztam se le,se fel.Mindenki véleménye érdekel.Egyébéként fél órája alszik a lányom,egyből elaludt cici után,elég fáradt volt.Köszönöm a biztatást,nagyon jól estek.A "leszaranyázások" nem estek jól,de mint mondtam,minden vélemény érdekel és igazából számítottam is rá.Nem tudom,van-e értelme még magyarázni a bizonyítványom,de kérek mindenkit,aki bánt,hogy ne tegye (lehet diszkrétebb hangnemben is osztani).Úgy éreztem,hogy elindulunk le a lejtőn,ha most nem parancsolunk megálljt.Sosem hagytam a sírni a babám,ő az életem,mindent megteszek érte.Nem zártam rá az ajtó és jöttem ki.Visszafektettem,megsimogattam és leültem mellé.Nem vontam meg tőle az éjféli cict,mert tudom,hogy nem vacsorázik eleget és szüksége van rá.Természetes,hogy mindenkinek más a véleménye,ezért is írtam ki kérdést,de szerintem nem természetes,hogy egy ismeretlen anyát így bántotok.Milliószor leírtam hogy igyekszem a leghumánusabban megoldani ezt,kicsit ti is lehetnétek kevésbé bántók.Pont elég rosszul éreztem magam utána,a porba tiprás nem hiányzott.Egy sima "nem tetted jól,hülyeség volt" is elég lett volna.

2010. jún. 17. 20:06
 49/58 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező, ne vedd a szívedre, ha szaranyáznak, rengeteg olyan nő van, aki egyszerűen nem bírja elviselni, ha valaki másképp csinál bármit is, mint ahogy szerinte helyes. Ők azok, akik minősíthetetlen hangnemben szóltak le, nem kell velük törődni, mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja. Ha magukra akarják növeszteni, az az ő dolguk, ha szeretnék, hogy önálló, saját személyes térrel rendelkező, anya nélkül is életképes ember legyen belőle, akkor meg nem így csinálják. Ennyi, és nem is érdemel több szót.

Soha nem értettem, honnan veszik ehhez a stílushoz a bátorságot, de nyilván a névtelenség sokat segít. A lepontozós válaszolónak meg üzenem, hogy akik lepontoznak, nem feltétlenül a véleményed miatt teszik ezt, hanem azért, mert minősíthetetlen a stílusod, mint a többi lehúzó, észosztó anyukának is.

2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom de le vannak pontozva azok az anyukák, aki NEM hagyják sírni a kicsit.


ÉN kipróbáltam a módszert...eredmény NULLA alvás terén pedig kitartó voltam.

Következmény...gyerek összehányja magát többször annyira behergeli magát a hisztibe-sírásba akárki ahogy nevezi...azóta még pisilni sem tudok elmenni, mert üvöltve rohan utánam, nem hajlandó 5 percig egyedül lenni.


Pedig előtte egy kedves, okos, szépen akár órákig egyedül eljátszó kislány volt.

Ennek a "szuper" módszernek köszönhetően van egy hisztis, ruhatépős (ne hagyj itt, ne menj el jelzéssel bíró) szörnyetegem...


Na most lehet pontozni...nem egyformák a babák...nem egyformák az anyák...nem egyformák az igények...és senkinek nincs igaza!

2010. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!