Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hagytam sírni a babám!...

Nem hagytam sírni a babám! Másnak is sűlt el rosszúl?

Figyelt kérdés
Az ellenkezőjét értem el vele! Mindig ordít, hisztizik, ha nem ölben van. MOst 4 hós és már a babakocsiban sem marad meg az utcán! Ha elálmosodik, akkor meg világvége van, úgy üvölt. Ráadásul nagyon rossz alvó. Már semmit sem tudok tőle csinálni. Félreneveltem, vagy ez csak átmeneti dolog?
2009. ápr. 21. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Én nem hiszem hogy a babád attól sír hogy nem hagytad sírni.

Ha vígasztalhatatlanul sír akkor érdemes elvinni egy dokihoz hogy megnézze hátha fáj valamije. Ha úgy érzed hogy csak hiszti, akkor nem hiszem hogy attól jobban sírna ha felveszed. Próbáld elterelni a figyelmét, bohóckodni neki stb.

2009. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem beteg, két doki is látta. Ez megy hetek óta :(((
2009. ápr. 21. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is így voltam mint te.Nem hagytam sírni,így ha nem kézben volt üvöltött.Nálunk akkor szűnt ez meg amikor forogni kezdett.Több napig mondtam azt a páromnak,hogy biztos beteg lesz azért van ilyen csendben.De azóta nagyon nyugodt baba lett belőle.Most igaz egy kicsit hisztis a foga miatt de ez csak átmeneti.6,5 hós kisfiú anyukája
2009. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Szerintem kb. most kezd öntudatára ébredni és próbálkozik, hogy kinél meddig mehet el. Attól hogy babák még nagyon okosak, intelligensek csak annyi, hogy beszélni nem tudnak még. Ha meggyőződtél róla, hogy nics semmi baja, nem éhes, nem beteg, nem szomjas, nem kakis,pisis stb... akkor valószínűleg most ilyen korszakát éli a kisbabád. Én nem voltam ilyen helyzetben mert nem volt sírós a babám, de nem is kapkodtam fel két percenként. Ezért most meg leszek kövezve de én max. öt percig hagytam sírni majd megnyugtattam és visszatettem. Nyugodt kiegyensúlyozott és hiszti mentes babám van, csak ő már egy éves. Már korán bepróbálkozott a hisztijeivel de sosem vettünk róla tudomást így ő már tudja hogy azzal nem ér el nálunk semmit. A te babád azonban még picike. Próbálj többször bemenni, megnyugtatni, majd otthagyni egy pár percre. Előbb utóbb megérti, hogy akkor éludni kell stb... És sokat játszok is vele, ugyanakkor törekedtem arra is, hogy egyedül is le tudja magát foglalni már egészen kicsi korától ugyanis nem lesz kistestvére. Sok sikert.

2009. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát sajnos én is ebbe a hibába estem , hogy rögtön felkaptam az első perctől kezdve , ha sirt , pedig a harmadik gyerek ( a többi gyereknél nem igy csináltam ).

Most tölti a 3. évét és olyannyira rossz alvo lett , hogy azota is csak mellettem vagy ölben alszik el és akár oránként is felébred éjszaka , ha egyedül marad az ágyában. Most már nem csinálnám igy , inkább odamennék a babához és felvétel nélkül probálnám megnyugtatni.

A többi gyerekemet hagytam sirni sokszor egy ideig és nincsen velük semmi gond , jol alszanak , nem tul hisztisek , de sajnos a kicsit teljesen elneveltem.

2009. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én hagytam (igaz megszakadt a szívem), és bevált!
2009. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!