Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szenved kisbabás...

Más is szenved kisbabás barátnők hiányában?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nekem sincs olyan barátnőm, aki mostanában szült volna. Teljesen elszakadtunk egymástól, mindenki a maga útját járja. Néha összefutok egy-egy anyukával séta közben, de nincs olyan, akihez elmehetnénk vagy ők jönnének. Néha olyan egyedül érzem magam, jó lenne egy jót dumálni.
2010. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom,nekem is elmaradtak a régi barátnök,párom is sokat dolgozik,és nekem is jó lenne ha vkivel el tudnék beszélgetni vagy egymáshoz átmenni vagy közösen sétálni.Nekem 7hós a kisfiam,és a 13kerületben lakunk,szóval ha vki velem is barátkozna esetleg akkor nyugodtan irjon!:)

Nagyon jó,h feltetted ezt a kérdést,remélem itt majd sikerül egy kicsit barátkoznunk!:)

2010. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ebben a cipőben járok. Debrecenben, a tócó-völgyben lakunk. Nagyon sok kis -és nagyobb babás anyukák laknak itt, de én nehezen barátkozok ők meg olyan jól el vannak egymással. Nem régen költöztünk ide, de a régi helyen se ismertem senkit, akinek babája van. A babám már 2,5 hónapos, sokáig lent vagyunk sétálni Apucival, ha jó idő van. Nekem ez a "szórakozásom", ja, és ez a fórum. Segít, hogy ne csavarodjak be. :-)))
2010. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Csatlakozok.


17:05-ös :o) én is a 13.kerületben lakok, írtam is ki ilyen kérdést, hogy van-e valaki, aki 13.kerületi. Melyik részéről vagy? Én a Rákos-patak környékéről. És fél éves a kisfiam.

2010. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék :( Mi Tatabányától nem messze lakunk. Sajnos a régi barátok eltűntek. Szerencsére van egy barátnőm, akinek fél évvel idősebb a kislánya, vele szoktam találkozni és együtt babázunk. De a nem babások nem nagyon keresik a társaságunkat, pedig a kisfiam szerencsére jó alvó (kopp-kopp-kopp), miután őt letettem aludni simán lehet nálunk is lenni, csak ugye a babások ebből a szempontból meg vannak kötve, h időben fürdés. Ez van. Most legalább megtudja az ember, h kire is számíthat igazán.
2010. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19:04-es,te hol laksz?én is tatabányától nem messze,oroszlányon.sajna nekem sem nagyon maradtak meg a régi barátnőim,most ott tartok h szinte senkim sincsen a páromon kívül,ő meg sokat dolgozik.ja és még meg sem szültem,jövő hónapban szülök.
2010. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Barátkozzatok egy helyen lakó kismamák! :)


Van valaki Szigethalomról vagy Tököl-ről...?

2010. ápr. 13. 21:08
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

19:04-es vagyok! Sajnos a másik irányban lakom, Szomoron! Elég messze van Oroszlánytól. :((((((

Tatabányán fogsz szülni? Van orvosod/szülésznőd? Ha gondolod kérdezz nyugodtan, én két hétig bent "laktam", szívesen adok tanácsot ha gindolod :))

2010. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is "magányos" XI. kerületi anyuka vagyok 14 hós kislánnyal.Szívesen barátkozunk mi is!
2010. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
XI.kerületi anyukák,a kerület melyik részéről vagytok? Én kiscsajszim 8 hós.
2010. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!