Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szenved kisbabás...

Más is szenved kisbabás barátnők hiányában?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen:(( Amióta itt a pici, valahogy elmaradt mindenki. Eleinte legalább telefonon beszéltünk, de idővel az is elmaradt. Játszótérre ritkán jutok el vele, mert nem egyedüli gyerek, így aztán maradok magunknak :((
2010. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen :(. Mire nagynehezen szereztem 1-2 ilyen baránőt, elköltöztem és eltűntek... most kezdhetem előről.

Budapest XI. ker.

2010. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én igen!Én vagyok az első a barátnőim közül akinek babája született.A kórházban szereztem két kismama barátnőt, de az egyiknek ez már a második babája volt,a másik pedig ikreknek adott életet.Így sajna csak telefonon tartjuk a kapcsolatot.Pedig én nagyon szeretek sétálni és ezt gyakorolom is a babámmal.Jó lenne néha beszélgetni csak úgy más anyukákkal is.Hát ezért van nekem ez az oldal.Néha irigykedve nézem azokat a mamákat akik együtt korzóznak a városban.Sajna én nem vagyok olyan bátor, hogy csak úgy ismerkedjek. Remélem azért már ha eljutunk odáig, hogy mehetünk a játszótérre ismerkedhetek.Te merre laksz?
2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Férjhezmentem, elköltöztem vidékre, jöttek a gyerekek a kisebb 8 hónapos. 2-3 barátnővel tartom neten a kapcsolatot, de itt senki sincs.
2010. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
15:44-es Merre laksz?????
2010. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is XI kerület...Te melyik részről?

Én is eléggé kezdek befordulni,pláne az ilyen szuper időben mint ami 2 napja van.

2010. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagy ezzel egyedül :(

Szintén elsőként szültem a barátnőim közül, ráadásul náluk még tervben sincs a gyerekvállalás. Ők főleg egyetemi barátnők, tehát van aki több 100 kmre van tőlünk. Legjobb barátnőm meg még tanul, szóval ő is Pesten van. Elég ritkán tudunk találkozni.

Ráadásul Pesten szültem de vidéki vagyok, így az ott megismert anyukákkal sem tartom a kapcsolatot.

Mondjuk mi már járunk játszótérre, 9 hónapos és imád hintázni meg a többi gyerekekkel "huncutkodni".

Csak általában vagy alapból több anyuka jár le együtt a játszóra és ugye ők jól el vannak egymással, vagy idősebbek, mint én. Vagy csak nem igazán "barátkozósak"

Én is elfogadnék már egy igazi "játszótársat"!

2010. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
BP XI-kerben laktunk pár évvel ezelöttig, most Tökölön... szeretek itt lakni, de jó lenne néha együtt sétálni más aranyos anyukákkal, vagy csak átmenni együtt ellenni a gyerekekkel :( 7 hós a kislányom
2010. ápr. 13. 16:08
 9/22 A kérdező kommentje:
Én sem barátkozom könnyen, és igen jó lenne első gyerekes fiatal anyukákat megismerni
2010. ápr. 13. 16:09
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel csajok. Én 3 hós kislányommal költöztem új városba, férjem egész nap dolgozik. Ekkor még ősz volt. Az én picim mindig akkor aludt, amikor a többi anyuka kint volt. Ha kijutottam, nagyon sokáig csak a köszönésig jutottunk el 1-1 anyukával. Valahogy látszik a szemkontaktusból, hogy nem akarnak ismerkedni. És ez így ment hetekig.

Aztán egyszer csak jöttek a "kedves" anyukák. Mindenkinek köszönni kell, megállsz egy pillanatra, megnézhetlek benneteket kérdéssel és máris ott a sétálópartner. Védőnőnél is sokat lehet ismerkedni. Legyetek nyitottak és mosolygósak!

Higgyétek el jönnek a barátnők, én már fel sem tudom sorolni hányan vagyunk!

Kitartást! Jön a jó idő!

2010. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!