Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátok hányszor mennek a...

Hozzátok hányszor mennek a barátok/barátnők mióta anyukák lettetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok nektek hogy telik egy napotok. Én egész héten egyedül vagyok a kisfiammal, 6 hónapos. ami nem baj, de néha örülnék ha jönnének mások is, de most könyörögjek nekik? Néhányszor szóltam már többeknek is, családnak, barátoknak, de mire összejön nagynehezen eltelik fél év is. és persze akkor mindenki örül hogy eljött, aztán megint fél év.....
2010. ápr. 11. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amugy sem volt sok baratnom, de 1 kezemen meg tudtam szamolni, hogy az elso 6 honapban hanyan jottek. A pontos okat en sem tudom, de ez van. Mondjuk en is elegge elfoglalt voltam, de tenyleg nem jottek.
2010. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyermektelen barátnők szülés után szépen eltűntek, csak egy maradt, de ő jön sűrűn, hetente többször is. Viszont több új barátság is szövődött pont a baba miatt( mind anyukák már) velük sokszor találkozunk, hetente többször is, úgyhogy én nem unatkozok.Nekem is sokszor ígérgetik páran, hogy eljönnek, de persze tudom, hogy soha nem fognak eljönni, ez csak duma. Akkor már rég eljöttek volna, már 13 hónapos a kislányom.

Nem kell könyörögnöd senkinek, hogy menjen el hozzátok, aki kíváncsi rátok az úgy is elmegy szó nélkül. Ilyenkor derül ki ki is az igaz barát.

2010. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan? Egyszer se jöttek még. Másfél éves a fiam. Igaz nem volt azelőtt se sok "barátom" és el is költöztem. De nem olyan messzire, hogy ezt távolságnak lehessen hívni. Az a pár aki volt az egy ideig mindig csak igérte. Én meg egy idő után meguntam hogy mindig csak hívtam őket és feladtam.
2010. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

kimaradt egy szó

*az a pár barátnő

2010. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig mig a hasamban van addig voltak sürün hetente töbször is de miota megszületett egyiköjüket sem láttam.Nem tudom miért van ez de miután megszületett a kislányom elmaradtak a látogatások.Én nem vagyok hivogatos tipus de azért néha elhivtam öket aztán meguntam hogy hivogatom öket és csak igérnek.Ezek szerint nem csak én voltam igy.
2010. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
×van=volt
2010. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze, mert azt hiszik onnantól hogy anya lettél már nem ugyanaz az ember vagy és nem tudsz másról beszélni csak a gyerekről. Főleg azok ilyenek akiknek nincs gyerekük, de figyeljétek meg szépen előkerülnek majd ahogy teherbe esnek.
2010. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó amit mondtál azt elég sok kismama be is bizonyítja szóval van benne igazság.
2010. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint én kivétel vagyok! Az én barátnőim (4-en)ott ültek a szülés alatt a kórházban, azóta már jöttek babalátogatóba, jövő héten szülinapi sütögetésre megyünk! Tegnap éjszakás volt a férjem, s azonnal felajánlkozott az egyikük,hogy segít, s itt aludt. Hajnali 1-ig rázta a síró gyereket!Szóval azért vannak kivételek! Ehhez az is kell, hogy az anyuka ne zárkózzon el, s nem kell megvárni, míg felhívnak, mert ezt mi magunk is megtehetjük. Én igyekeztem a terhesség alatt is nemmcsak a babáról beszélni, s most is felhívom őket, hogy megkérdezzem, hogy vannak! Ja és egyiküknek sincs gyereke, de még kilátásban sem!
2010. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk nem "morzsolódtak le" a barátok, barátnők, legalábbis nem mindenki. Nincs túl sok belőlük 1-2 pár, akiknek még nincs gyerekük, de elég toleránsak, sőt nagyon szeretik a kislányunkat és el is szoktunk menni együtt, pl. kirándulni úgy, hogy a babánkat is visszük. Vagy néha elmegyünk moziba, vagy beülünk valahova, miután a babámat lefektettem, és az álmát addig anyukám vigyázza.
2010. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!