Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babádat ráhagynád a...

Nittababy kérdése:

3 hónapos babádat ráhagynád a nagyszülökre 3 napig ugy hogy ők mennek oda hozzátok aludni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
kicsit ideges vagyok ez miatt de nagyon szeretik és foglalkoznak vele és könyörögnek hogy hadjam rájuk nyaralni mennénk és így jobban ki tudnánk kapcsolodni!!
2011. jún. 2. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Őszintén? 3 hónaposan nem hagynám rá senkire!

Nem szopizik már egyébként?

Vinném magammal!

2011. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Rábízni rámerném. Gond csak az hogy akkor sem tudnám élvezni a nyaralást,mert nagyon hiányozna,és lelkiismeret furdalásom lenne! És ha szoptatod,hogy oldod meg?!
2011. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem anyatejes volt a babám szóval nem....ha tápszeres lett volna akkor sem hagynám rájuk mert nekem az minden lenne csak nem nyugodt nyaralás.

2011. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónaposan sokkal jobban elvolt a nagyszülőkkel, mint most 8 hósan. Úgyhogy ha ezt tudom, három hónaposan odaadtam volna nekik, és egy kis pihenés alatt feltöltődtem volna erre a nagyon anyás vagyok korszakra!

Szerintem nem baj, ha egy pár napot a nagyszüleivel van, egyrészt nagyszülőknek jót tesz az unokázás, nektek a pihenés, a babának meg az, hogy szokja, hogy nem csak anya és apa létezik.

Ha megbízol a nagyszülőkben, akkor semmi gond nem lesz!

2011. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Négy szóval: eszembe sem jutott volna.

Ha csak a boltba mentem ki, amikor ennyi idős volt is rohantam haza.

2011. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
tápszeres a babám én sem szivesem hagynám rájuk csak anyira szeretnék és mikor montam hogy ádbeszéljük oda visza voltak!!mit tegyek akkor!!!
2011. jún. 2. 10:35
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha nem szívesen tennéd, akkor ne tedd.

Én sem tudtam volna nélküle elmenni akkor még, de most már másképp látom. Viszont a szavaidból az jön ki, hogy nem akarod. Akkor ne tedd, majd később is lesz erre lehetőség.

2011. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy nem tenném hanem hogy rossz lesz nélküle hiányolnám nagyon de talán 3 napot kibirok!!
2011. jún. 2. 10:41
 9/22 anonim ***** válasza:
szia, én biztosan nem hagynám rájuk, pedig teljes mértékben megbízom bennuk. Még akkor is ideges vagyok, ha sétálni viszik.
2011. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy mióta megvan a fiam, eszembe sem jutna úgy nyaralni menni, hogy őt itthon hagyom!Hiszen 3an vagyunk egy család, nekem nem menne.Inkább elhívnám a nagyszülőket, együtt mennénk, és ők vigyáznának rá, de mégis velünk lenne.Mi ha megyünk, tuti így megyünk nyaralni.

7,5 hónapos a fiam.

2011. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!