Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátok hányszor mennek a...

Hozzátok hányszor mennek a barátok/barátnők mióta anyukák lettetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok nektek hogy telik egy napotok. Én egész héten egyedül vagyok a kisfiammal, 6 hónapos. ami nem baj, de néha örülnék ha jönnének mások is, de most könyörögjek nekik? Néhányszor szóltam már többeknek is, családnak, barátoknak, de mire összejön nagynehezen eltelik fél év is. és persze akkor mindenki örül hogy eljött, aztán megint fél év.....
2010. ápr. 11. 20:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

örülök, hogy vannak kivételek

higgyétek el én vagyok az mindig aki hívja őket, de csak ígérgetnek, úgy gondolom ha tényleg fontos lennék nekik akkor találkoznánk. és csak akkor beszélek a babáról, ha felhozzák témaként, olyan jó lenne már beszélgetni valakivel, de én nem vagyok fontos, mert nekem van férjem, kisbabám, nekem nem lehetnek problémáim, én boldog vagyok, így úgy gondolják nincs szükségem a barátaimra, vagy nem tudom mit hisznek

2010. ápr. 12. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!