Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akivel nem alszik együtt Apa?

Van akivel nem alszik együtt Apa?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy anyuka -gyerek 1 szobában és apuka külön szobában???
2009. nov. 21. 20:27
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok, most volt időm elolvasni az összes választ.Köszönöm mindenkinek és jelezném, hogy én senkit nem pontoztam le.

Viszont pár embernek megemlíteném, hogy, ha nem lenne más a párom életritmusa(nem hajnalban térne ágyba és 10kor kelne)akkor természetesen mi is együtt aludnánk, nem tudom ezt még hányszor kell leírnom, hogy mindenki megértse a külön alvásunk okát.

Vagy Ti úgy gondoljátok, hogy , ha kisfiam 7 kor kel ,akkor az apja tudna mellette még órákig aludni??????

Azért egyesek elég lenézőek velünk,akik nem együtt alszanak, nem kell minket ezért sajnálni és ettől még igen is szép családi életünk van.Mennyi pár van , aki együtt tér nyugovóra még is az ágy külön sarkába, mert elviselni nem tudják egymást, inkább őket kell sajnálni.

Nem azért tettem fel kérdésem, hogy lenézzetek minket, hanem kíváncsi voltam ki "kényszerül" még ilyen megoldásra, azért, hogy apa is pihenjen és eltudja látni a munkáját.

Szép estét mindenkinek!

2009. nov. 27. 17:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!