Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akivel nem alszik együtt Apa?

Van akivel nem alszik együtt Apa?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy anyuka -gyerek 1 szobában és apuka külön szobában???
2009. nov. 21. 20:27
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
1 éves lesz 10-én, ITP nevű betegsége van, kicsiként is sokat volt tüdőgyulladása, meg megfázva, félrekezelték párszor és még sorolhatnám....
2009. nov. 21. 21:07
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, sajnálom, hogy beteges, szerintem így mindenki jobban pihen, ennyi áldozatot hozhattok egymásért.
2009. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Gondolom sokan azért nem tudnátok elképzelni a külön alvást, mert este Apa veletek van és reggel szinte együtt keltek.

Párom is azért tanul , hogy kiszabaduljon a vendéglátásból, mert ez így nem családi élet.

Még ez sem lenne gond, ha babóca nem ébredne 1 éjszaka vagy 6-7 szer, így egyszerűbb, ha én vele alszom, meg nem is merem egyedül hagyni.

Multkor is épp mentem volna fürödni, de benéztem rá és szegény akkor kezdett hányni, fel sem ébredt , én ráztam fel.

2009. nov. 21. 21:11
 14/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, igaz nem azok írtak, akinél ilyen a szitu, de azért köszike.Megyek is aludni, mert tuti ma is sokszor ébred:(,Apa meg csak 1 kor ér haza.

Szép álmokat mindenkinek!!!!

2009. nov. 21. 21:14
 15/41 anonim ***** válasza:
67%

Mi együtt aludtunk az elején 3-an. Ha éjjel muri volt, a férjem levonult a nappaliba, mert ő másnap megy dolgozni. Nekem ez elég rosszul esett, mert azért segíthetne, néha ő is felvehetné a gyereket. Azt hiszi, hogy én egész nap alhatok a gyerek mellett?

Most várjuk a 2-at, és ő már bejelentette, hogy szerinte a 2. gyerekszobát úgy rendezzük be, hogy én aludjak a gyerekkel, ő meg az elejétől kezdve külön. Aztán ha a gyerek átalussza az éjszakát, akkor visszamehetek a franciaágyba, ne neki kelljen mindig leköltözni a nappaliba. Eléggé kiakadtam az ötleten, mert szerintem nem csak az én gyerekem, hanem az övé is. Most erre persze meggondolta magát. De nagyon úgy érzem, hogy csak magamnak szülök, ha ő ennyire kivonja belőle magát.

Pedig nappal azért segít, a gyerek imádja. De valahogy ez akkor is nagyon gáz, szerintem. Persze ha téged nem zavar... Nem vagyunk egyformák.

2009. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Engem is zavar hidd el, mert tökre lefáraszt nappal a gyerkőc+ házimunka és még éjszaka is mindig én vagyok vele, akkor is, ha én is lebetegszem:(

Mert Apa mindig fáradt....NA ÉS ÉN???HÁT ÉN IS ELÉGGÉ.

Na, megyek aludni tényleg, mert kiégnek már a szemeim:)

2009. nov. 21. 21:21
 17/41 anonim ***** válasza:
26%

Szia, enyém 5-én lesz egy éves, és én is vele alszom a gyerekszobában egy kanapén, már majd egy éve. Apa maradt a kényelmes hálóban. Nálunk is az van, hogy sokszor ébred a kicsim, van, hogy csak 2x, de van, hogy 5-7-szer is. :( Pedig nem beteg, szóval nem tudom, a fogára szoktuk fogni.


És ebből most nagy dilemmám van amúgy, mert nem vágyok vissza a hálónkba, mert folyton azon aggódnék, mit csinál a gyerek.. Sokszor úgy ébred, hogy feláll a kiságyban, szerintem jó, hogy engem lát. (halvány fénynél alszunk).

2009. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
60%
Nalunk is ugy van, hogy en alszom a gyerekkel, ha beteg, Apa kulon a masik szobaban a masik francia agyon egyedul. Ha lazas a gyerek, vagy kohog (ilyenkor sokszor hany), nem szeretem, ha egyedul alszik a kisagyaban, mert nem tudom, hogy mennyire lazas, mennyire kap levegot, stb. Ilyenkor magam mellett altatom. 18 hos a legeny.
2009. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
14%
Arra nem gondoltok, hogy ha nem csináljátok meg a házimunkát akkor legfeljebb kosz lesz, ha viszont a férjetek nem alszik és nem dolgozik, akkor ti nem tudtok otthon miből babázni? Lehet hogy a gyereknevelés nehezebb (bár nem biztos), de a pénz nem abból lesz!
2009. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%
Én a 22:06-os vagyok. Nekem semmi bajom azzal, hogy apa külön alszik, mert sokat vezet, és nem venném a lelkemre,ha az éjszakázások miatt baja esne a volánnál... Így van ez jól. Ő pihenjen, én úgyis itthon vagyok napközben a nyugiban (még ha aludni nem is tudok a gyerekkel - amúgy sem bírok napközben elaludni, bármilyen fáradt is vagyok).
2009. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!