Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akivel nem alszik együtt Apa?

Van akivel nem alszik együtt Apa?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy anyuka -gyerek 1 szobában és apuka külön szobában???
2009. nov. 21. 20:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk így van, hagyjuk apát pihenni.
2009. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
54%
Ezt el sem tudom képzelni.Apa-anya egy szobában,a gyerek a másikban.Esetleg a kiságy van a szülők szobájában,bár ezt sem tartom jónak.Ha nem aludnék a párom mellet,akkor kockáztatnám a közöttünk levő jó kapcsolatot és esetleg a házasságot is. Nem csak a gyerek a fontos,hanem a férjem is.És a piciknek is kell az apjuk és az anyjuk is.
2009. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Mi először külön aludtunk, nem szívesen hagytam egyedül a fiamat éjszaka... aztán rossz volt apa nélkül.. Kb. 2,5 hós koráig együtt aludtunk mindhárman. Egy szobában persze. Most pár hete már a saját szobájában van mindenki :)

2009. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Sajna Mi sem alszunk együtt, már 1 éve:(

Én a fiammal, ő meg a nappaliban.

Más az életvitelünk, ő éjszaka ér haza fél 1 körül és 2-3kor fekszik,alszik 9-10-ig, mi meg kelünk reggel 7-8 közt.Nagyon rossz így neki is meg nekem is, de sajna elég sokat felsír a kicsi, így nem tudna tőle pihenni.

Amúgy ezt leszámítva minden O.K.,ha kell pelenkázza, szabad napjain ő fürdeti, eteti, játszik vele és , ha dolgom van szivesen vigyáz rá.

2009. nov. 21. 20:51
 5/41 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezném , mennyi idős a kicsi????
2009. nov. 21. 20:51
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
Én el nem tudnám képzelni hogy ne aludjak a férjemmel. Nem akarlak megbántani, de nem lehet hogy kicsit a gyereknek is kéne alkalmazkodni, és nem csak az egész családnak hozzá? Már nem olyan pici.
2009. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, de nem a gyerekkel van ilyen téren gond, hanem Apával.Kicsit nehéz lenne úgy vele aludni, hogy 2-3 óráig tv-zik, meg eszeget, meg fürdik, tanul stb , a kisfiam meg sokat felsír, mert sajna tönkretették a pocakját szteroiddal, most meg beteg,11féle gyogyit szed, ha meg épp nem akkor fogzik.

Amúgy szakács, szoval akinek vendéglátózik a párja lehet kicsit jobban megért, más életritmusuk van.

2009. nov. 21. 20:57
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
Ja, ha beteg az más, bocsi. Amúgy mostohatestvérem a babával alszik, a férje meg a hálószobájukban egyedül. Most fél éves körül van a kislány.
2009. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok, 5 hónapos a lányom, és 2-3 szor kel, meg korábban fekszik mint mi. Apa korán kel, egész nap dolgozik, ezért úgy gondolom, hadd aludjon nyugodtan. Majd ha ababó "odaérik", hagyjuk egyedül a szobájában, 1 éves kora körül.
2009. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a fiad? Mire a szteroidok?
2009. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!