Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki a babájával...

Van olyan aki a babájával együtt alszik vagy aludt az ágyban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

szia


En egyutt aludtam a lanyommal 2.5 honapos koraig.

Akkor meg eleg kicsi volt es a mellkasomon aludt.

Most csak akkor alszunk egyutt ha jon a foga, mert nagyon bedugul az orra es egesz ejszaka szivogatni kell, hogy tudjon pihenni.

Imadtam Vele aludni, de mar nagylany es nem igenyli.

6honapos a babam

2010. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én csak újszülött korában, de nem sokat aludtunk együtt, pár alkalom volt az egész, nem tudtam igazából aludni mert folyton azt néztem, hogy lélegzik e. A saját kis ágyába szoktattam utána.
2010. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
nekem 2 hetes a pindur...
2010. aug. 7. 12:48
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 hónapos koráig aludtunk vele mert nagyon hasfájós volt és az éjjeli szopizás is könnyebb volt így azóta tápszeres,most már 4 hónapos és csak a saját ágyában alszik estétől reggelig.
2010. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mas otthon az elv, de en kulfoldon elek es a korhazban is a mellkasomon altattak a lanyomat.A vedonom is mondta, ha tudunk ugy aludni aludjunk ugy, mert jobbat alszik ugy a baba.Nekunk bejott.Biztonsagban ereztem, mert hallottam a szuszogasat.

Viszont a ferjemtol addig kulon aludtam, mert nagyon rugkapal mindig almaban es feltem, hogy megutne a lanyunkat.


1. valaszolo

2010. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

Együtt alszunk 3-an.

19 hónapos

2010. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Együtt alszok a lányommal, Apa pedig egy szobában velünk, de külön ágyon. Valahogy ez így alakult a babám hasfájóssága miatt még az első hónapokban, aztán így maradt. 14 hós
2010. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

3 gyermekünk van(5 éves,3 éves és 7 hónapos) és egyik sem aludt a kiságyban,csak köztünk.A két nagyobb másfél évig aludt velünk,onnan a saját ágyukba kerültek.Nekem is könnyebb volt a sok éjjeli szoptatás miatt az együtt alvás és a babáknak is a közellét:)Semmi kárát nem láttuk/látjuk ennek:)Szeretünk közel lenni egymáshoz.A legkisebb kizárólag anyatejes,többször kelünk enni éjjel és nekem fontos,hogy a lehető legtöbbet pihenjek éjjel.Így elalszik a cicin és én is elalszom miközben Ő eszik:)

2010. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt a valaszombol. hogy a babaagy oda van tolva a mi agyunkhoz azota es ugy alszunk, hogy fogjuk egymas kezet.Atdugom a kezem a racsoko kozott es fogja az ujjam egesz ejjel.Ha valami nem jo Neki megszoritja az ujjamat...erre felebredek es simogatom a hatat :)Halljuk egymas szuszogasat es jot alszunk igy.


1.valaszolo :)

2010. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Velem alszik a lányunk,11 hónapos.Sajnos csak cicin tud elaludni és éjjel is 2x megébred,így ez az állapot még sokáig megmarad szerintem.
2010. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!