Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki a babájával...

Van olyan aki a babájával együtt alszik vagy aludt az ágyban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

mi is hármasban alszunk, nekünk így teljesen jó, hírből sem ismerjük az átüvöltött éjszakákat. az ismerősök is csodálkoznak, mikor mondjuk, hogy a mi babánk nem sír éjjel egyáltalán. ha éhes, nyöszörög, odafordulok és eszik, majd alszunk tovább. szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga. pedig van kiságya, sőt külön szobája is, nappal ott altatom. most 7 hónapos.

vagyis bocsi, négyesben, mert nálunk a kutya kosara is a hálóban van:)

2010. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a kiságya ott van a szobánkba és abban alszik de 5-6 közt mikor apa megy igényt tart a helyére és velem alszik tovább:)
2010. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

6 hetes kisfiunk velünk alszik. Már morgott is a férjem, hogy minek raktuk össze a kiságyat. 2 lányunk is velünk aludt, akkor is majdnem mindig üres volt a kiságy. :-)

Én igy nyugodtabb vagyok.

2010. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

2 hós koráig aludt velünk, azóta kiságy. most 7 hós.

jobban tud ő is meg mi is aludni, hogy nincs köztünk, mert felébredt a mocorgásunkra....baba válogatja.

sok ismerősöm mondja, hogy nem jó ha a szülő közt alszik (olyanok mondják, akiknél így volt), és megszokta, alig tudott elaludni később a saját ágyába...hát én örülök, hogy ezzel nem lesz gondunk:)

2010. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig a lányom csak rajtunk aludt. Imádtam érezni Őt. Utána mellettünk aludt, most már igényli a kiságyát.Most lesz 6 hónapos, nagyon mászkál éjszaka, félünk, hogy ráfekszünk. Most úgy alszik, hogy felrakja a kis lábát a fejvédőre, vagy nekinyomja a fejét.

Sokszor jó lenne még, ha tudna rajtunk aludni, mert csodálatos érzés. Nem bánom egy percét sem:)

2010. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
26%
mikor éltek házaséletet?
2010. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Van másik szoba is...
2010. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a baba alszik :)

Miert Ti nem? :P

2010. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

OFF:


A házaséletnek ehhez semmi köze. 20 éve imádjuk egymást, 14 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van. A szex 100%-osan szuper:)

Mindhárom gyerekkel együtt aludtunk:)

Van nappali, fürdő, konyha, másik szoba.

34 éves anyuka

2010. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tök jó kint a szabad ég alatt is:))))Sőt,van egy szupi medencénk......Szóval van mód a szexre ezer más helyen:)))))
2010. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!