Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki a babájával...

Van olyan aki a babájával együtt alszik vagy aludt az ágyban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
De jó hogy ilyen sokan vagyunk:) Kisfiunk 18 hós. Még éjjel kel 1x és hajnalba cicizni. A hajnali cici már köztünk történik és alszunk tovább együtt.Ez kb. 3 hós korától van így, nem volt már erőm hajnalba visszarakni az ágyba, így azóta köztünk szunyál. Ha vissza is rakom esetleg, akkor 30 perc múlva felébred, és mutogat az ágyunk felé és nyöszörög:)Honnan tudja, hogy hajnal van?:)
2010. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben is meg van a 2 part.an aki ellenzi van aki mahogy nem tudja elkezpelni.

En nem tdtam volna kulon szobaba tenni a lanyom.

Unokatesomek nem tudjak elkepzelni, hogy tudtam Vele aludni :D

Ez szerintem a babatol is fugg, mert ha nem igenyli az anyai kozelseget annyira, akkor jobb Neki kulon.De a lanyom pl nem alszik el csak ha EN ringatom.Apukajaval eszik, de azoknal az eveseknel amikor elalszik csak en vagyok jo.

Koztunk van egy szoros kapocs, ami lehet, hogy az egyutt alvasnak is koszonheto.

2010. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
13.52-es vagyok. Nem tudom, meddig lesz így. Minket nem zavar. Év végén kap majd ágyikót, akkor majd hátha ott marad. Egyébként imádom, csak általában keresztbe fekszik, lába apán, keze rajtam:)
2010. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Este a kiságyában alszik el, 4-kor kel és utána már nem teszem vissza, hanem mellettünk alszik. Így én is pihenek és mégis mellettem van egy pár órát. 5 hónapos fiú
2010. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

5 hónapos koráig, amíg hasfájós volt, mellettem aludt az ágyamban, utána gond nélkül aludt a saját ágyában.

Azóta, mivel sokat ébred a foga miatt, a kiságya az enyém mellett van, így csak át kell nyúlnom hozzá ha megébred és már meg is nyugszik.

2010. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Az első 2 hétben aludt velünk,nem volt szívem a kiságyba tenni.Aztán egyik délután olyan fura volt,mintha nem vett volna levegőt,na akkor megijedtem és azóta a kiságyban alszik,alatta a légzésfigyelő.Nem tudom mi lehetett,de igy voltam nyugodt.Szépen átszokott,igaz pár hétbe telt,de már olyan jól elvan este egyedül is benne,és magától alszik el.
2010. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom kb. 2 és fél éves koráig aludt velünk, a pici másfél éves múlt, még velünk alszik Ő is.
2010. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Két éves lesz a lányom, és amikor felkel éjjel/hajnalban (4-6 körül ébred, változó), onnantól velünk alszik. Engem nem zavar, páromat sem. De a saját ágyában alszik el. Ha nem ébred meg éjjel(egyre sűrűbben), akkor ott is marad.
2010. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
igen,kisfiam 7 hónapos és velünk alszik.
2010. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Kislányom 23 hónapos. velünk alszik, elég nagy az ágyunk. Sajnos meg tudom számolni 1 kezemen, hányszor aludta át az éjszakát. Sokszor este, mikor elalszik, átrakom a kiságyába, de ha hajnalban ébred, mellettem köt ki. Mivel itt a 3 nagy tesó, nem hagyhattam éjszaka sírni, meg nekem is könnyebb volt csak oda fordulni hozzá és megszoptatni akár 4-5x is egy éjjel. Így mindenki tud pihenni, még nekem is jut egy kicsi belőle :)
2010. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!