Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki együtt alszik a...

Van, aki együtt alszik a babájával?

Figyelt kérdés
9hónapos a kisfiam, már jól összeszoktunk hárman, a férjem szerint is a legfinomabb érzés úgy elaludni, hogy ott szuszog a Kincsünk köztünk.
2009. aug. 7. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

És majd 18 éves korában is veletek fog aludni?

Nem hiszem, hogy ez egészséges lenne, egy ekkora gyereknek már külön van a helye!

2009. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Mi nem alszunk együtt, sőt külön szobában van. Hogy szeretkeztek? Ne haragudj hogy ilyet írok és nem bántásnak írom, de szerintem ez tök gáz. Miért van akkor kitalálva a kiságy? A gyereknek ott a helye, nem köztetek. Szerintem majd ti is rájöttök, ahogy nődögél a picúr és egyre kevesebbet alszotok majd.


Boldog babázást:)

2009. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy 18 évesen is erre vágyna...
2009. aug. 7. 20:16
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is együtt alszok még gyakran a 8 hónapos lányommal. Úgy értem, leteszem a kiságyba, majd mikor éjjel szopizik, bealszunk együtt...

Kapok is érte eleget a szüleimtől. Riogatnak, hogy úgy járok majd, mint az egyik jó barátjuk, akinek a fia 16! éves koráig visszajárt a szülei ágyába.

2009. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért, számotokra csak az ágy létezik? Használjátok már a fantáziátokat!!!
2009. aug. 7. 20:19
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

És otthagyjátok a babát az ágyon?

Használd a fantáziád, hogy mi történhet vele, ha leesik...

2009. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
szia nekünk van már két kislányunk most jön a harmadik mnd egy szobában alszunk de nem egy ágyban, nekünk az oldalkocsi megoldás vált be ez ennyit tesz hgoy a kicsi ágyát közvetlenül odateszed a tietek mellé úgyhogy ne maradjon semmi hely így veletek is van de mégis külön is laszik ez egy nagoyn jó megooldás
2009. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerinted ennyi eszem nincs???A 2 méteres ágyunk faltól falig ér a hálószobában, így semerre nem tud gurulni.
2009. aug. 7. 20:28
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenki figyelmébe ajánlom Dr. William Sears: Éjszakai gondoskodás című könyvét. 8 gyerekes gyermekgyógyász beszél arról, hogy mire is van szüksége valójában egy kisgyermeknek.
2009. aug. 7. 20:33
 10/17 anonim ***** válasza:

Hugomék együtt alszanak 1 éves lányukkal. Nem 1gy tervezték, de így alakult. Néha hiányzik neki, a kényelem, de nagyon szereti, hogy köztük van.

Néha mi is bealudtunk szopizás közben, és mellettem maradt, utánna kipróbáltam, hogy egész éjszaka is mellettünk van. Imádtam amikor ott aludt köztünk, de nem aludtunk igazán jól, mert szeretünk terpeszkedni, főleg apa és féltettük a kicsit.

2009. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!