Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki együtt alszik a...

Van, aki együtt alszik a babájával?

Figyelt kérdés
9hónapos a kisfiam, már jól összeszoktunk hárman, a férjem szerint is a legfinomabb érzés úgy elaludni, hogy ott szuszog a Kincsünk köztünk.
2009. aug. 7. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Barátnőmék szintén maguk között altatták a kislányukat. Most 12 éves lesz, de nem mer egyedül aludni.
2009. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Mi is születésétől fogva együtt alszunk a babával,és már egy éves.Mosolyog mikor ébred,nyugodtan alszik éjjel,s engem sose zavart.Akkor sem ha már majdnem leestem az ágyról.Abból pedig nem csinálunk problémát,mi van ha "együtt" szeretnénk lenni.Nem csak az ágyon lehet...A szerény véleményem az,az ősember se tette másik barlanghelyiségbe az utódokat.Sőt,nagyon sok országban,népeknél teljesen természetes a család együttalvása a mai napig.
2009. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen kicsi volt, még mi is párszor magunkhoz vettük, azaz ott aludt el velem, mivel ott szoptattam és volt, hogy én is bealudtam, éjjel nem volt erőm a kiságya mellett ücsörögni és ott szoptatni, stb..plussz én is imádtam ahogy hallottam a szuszogását. Most 14 hós és átszoktunk arra, hogy már csak reggel, amikor felkel vesszük oda és akkor még együtt horpasztunk kicsit. De egyre roszabb, mert már nagyon vészkelődik, dörgölődzik. Mindig keresztbe fekszik, így a papát általában kitúrja, neki sem kényelmes és így elég korán fent is vagyunk ő is és mi is. De már most alig tudom leszoktatni, mert ha mondjuk felkel 6-kor, már mutat kifelé a mi ágyunkhoz.Azaz magától mászik be. Hidd el nagyon jó érzés akkor, csak ahogy nő, annál kényelmetlenebb lesz és tényleg egyre nehezebb lesz leszoktatni róla. Legalább is nálunk ez a tapasztalat.
2009. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ejszaka egyedul alszik, de a reggel hatos eves utan mindig magam melle teszem, felem fordul, a kezem utan nyul es igy alszunk meg egyutt egy ket orat. mosolyogva alszik el velem es mosolyogva is ebred. ebredes utan meg beszelgetunk egy kicsit es csak azutan kelunk ki az agybol. :)
2009. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

mi délelött lszunk együtt.

a mellkasomon alszik és akár 2órát is pihen így.

2009. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%

Én nem tudom mért kell mindig leszólni a másikat.

Feltett egy kérdést amire választ vár,persze lehetnek ellen vélemények,de néha olyan bunkó emberek vannak!Eddig szerettem ezt az oldalt.Szerintem a kérdező nem beszólásokra kíváncsi hanem hogy valaki jár esetleg hasonló cipőben!!!

2009. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor alszunk együtt, ha nagyon fáj a hasa, rajtam alszik el és nem viszem el a kiságyig, csak beteszem közénk, nehogy felébredjen, vagy ha szopi közben bealszom én is... ez már nem egyszer fordult elő, még éjjel is cicizünk legalább 2*. De az én kisfiam még csak 2 hónapos.
2009. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!