Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akivel nem alszik együtt Apa?

Van akivel nem alszik együtt Apa?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy anyuka -gyerek 1 szobában és apuka külön szobában???
2009. nov. 21. 20:27
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Én az első fiammal is,és most is külön alszom a picivel. Én így vagyok nyugodt és a párom is jókat tud aludni a nagyobb fiammal. Számunkra ez semmiben nem jelent problémát!!! A nagyfiam 8 évesen szakadt le rólunk, mert átvette a helyét a kicsi, de nem bántam meg semmit. Ezeket az éveket, amikor éjszaka átkaról, szuszog stb.. ezek olyan élmények, amik soha többé nem lesznek, ha felnőnek...apával, majd utána sok-sok évet kettesben alszunk. A sex pedig lehet tökéletes ettől függetlenűl, mert sokan egyből ezt kérdezik..és a sex?? Hát mi teljesen jól megoldjuk. Úgyhogy én még sokáig szeretnék a babámmal aludni!!!
2009. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
79%

nálunk is elofordul, de nem rendszeres. apa korán kel reggel, a fiunk tobbszor felébred, pedíg már majdnem 2 éves...amikor beteg volt, akkor magam mellé vettem a nagy ágyba, apa ment a nappaliba. aztán mikor kulon szobába szoktattuk, 1 honapig szintén ott aludtam vele, míg megszokta. most már az ágyamban alszom, de amikor huzos az éjszaka, a kicsivel, és legalább apa tud pihenni. a gond csak az, hogy már én is dolgozom:(

szerintem logikus, ahogy ti csináljátok, igy nem zavarjátok egymást, csak lehet, nagyon meg fogja szokni a kicsi, hogy veled alszik.

2009. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
78%
Mi is kulon alszunk.De en mar pici megszuletese elott is.En eleg haklis vagyok,mindenre felkelek,meg a ferjem csak teve mellett tud aludni,es eleg sokat kohog(alergia)es ezert mar 1ev hazassag utan kulon haloszobat keszitettem magamnak.a hazassagunk nem esett romba,sot sokkalta jobb;))a sex teren is.pici velem alszik,papa meg nyugottan aludhat a teve mellett,mi meg nyugottan a szobankban,reggelmindenki friss.a pici is mar atalussza az ejjelt.szerencsere.ne legy szomoru,hogy nem alusztok egyutt,mert sokkalta rosszabb lenne ha ti sem apa sem lennetek kialudva.igy legalabb az egyik fel alussza ki magat.nem irigyellek,de ez most ilyen nehez korszak,vigyazz a picidre,es ha tudsz te is mindig aludjal,pihenjel.
2009. nov. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%

Kedves mindenki!!!! Az egyik válaszolón kicsit kiakadtam...lehet én reagálom túl....hogy nem a gyereknevelésből lesz a pénz...ez idáig OK!!!

DE!!! kérdem én, ha apuka egyáltalán nem dolgozik, és egész nap csak a számítógép előtt ül, és persze nem alszik velem egy szobában(pedig a kicsi(1éves) külön kiságyban alszik....akkor mi a véleményed erről?? 2 éve nem tudom, hogy mi az a sex.....állandóan azt hajtogatja mennyire szeret, de a gyerekkel csak fél órát tud lenni, mert ideges lesz tőle....szóval az én posztom a gyereknevelés, meg a háztartás, ő meg mereszti a seggét a gép előtt....ez szerinted így helyes????!!!

2009. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
36%
Én írtam ezt. Ha ilyen a férjed akkor minek mentél hozzá, vagy minek élsz vele? Csak az tud szivatni akinek hagyod... Én a normális helyekről beszéltem, ahol nincsenek problémák.
2009. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Jaj, lányok fejezzétek már be!!!Nem azért tettem fel a kérdést, hogy itt veszekedjetek.Amúgy meg senkit nem akarok megbántani, de sokan azok írtak,akik a párjukkal alszanak és a kérdésem nem nekik szántam, tehát max én lehetnék felháborodva, nem Ti.
2009. nov. 22. 21:17
 27/41 anonim ***** válasza:
82%
Mikor megszületett a lányom 3 hónapig külön aludtuk a férjemmel, csak hétvégén aludt velünk egy szobába. Már 5 hónapja visszaköltöztem hozzá a gyerek meg különszobában van. Néha gonoszságból felemlegetem a férjemnek, hogy meddig külön aludtunk, ő meg szégyelli magát. De hát valakinek dolgozni a is kellett és nem mehetett kómásan munkába.
2009. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
91%
Én kb. 4 hétig együtt aludtam a babámmal, kizárólag a gyakori szoptatás miatt, de a férjem már alig várta, hogy visszaköltözzek hozzá a hálószobába. Azóta a baba külön szobában, és mi is külön szobában vagyunk.
2009. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk is külön alvás van. A Pici 5 hós, a nagy 16 hós,én alszok velük a szobába,Apa meg a hálóba. Nem is tudnám elképzelni,h a gyerekek nélkülem legyenek egyyedül a szobába.
2009. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
szia! hát én egy kicsit máshogy látom...én örülnék ha a párom kicsit tudna külön aludni. hajnalban kel, este 7kor ér haza, 12 órázok, és hullafáradt, Manó meg fent van 10ig minden este majdnem...igaz reggel 10ig is alszik, de Apa akkormár ré melózik...de! egyszobás a lakásunk, mégsem várhatom el hogy a kádban aludjon:( Nem azt mondom hogy jó külön aludni, de a páromra néha ráférne, hogy kialudja magát, mondjuk lefeküdjön 8kor és tudjon aludni. Szerencsére a fiunk nem kel éjjel, csak ritkán. 1 éves. De amíg ettől nem hidegültök el egymástól ez nem baj, hogy külön alszotok. sok előttem szólónak igaza van abban, hogy ez tönkreteszi a kapcsolatot: ezzel teljesen egyetértek. mi együtt alszunk, fiam a kiságyában: ritkán vesszük magunk közé, de volt az elején míg hasfájós volt, hogy köztünk aludt és akkor kicsit megromlott a kapcsolatunk sajna...de minden ember más, mindenkinek mások az igényei. remélem ti is rendben lesztek, és jobbulást a Picurnak, kitartást neked!!!
2009. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!