Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akivel nem alszik együtt Apa?

Van akivel nem alszik együtt Apa?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy anyuka -gyerek 1 szobában és apuka külön szobában???
2009. nov. 21. 20:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Az én fiam 1.5 éves, és mi is külön alszunk a férjemmel. Az én párom buszsofőr és ő hajnal 3-4 közt kel. Ez még nem is lenne probléma, mi így is sokáig együtt aludtunk, csak a fiam "átfordította" a napjait. 1/2 10 előtt ritkán kel fel. Ebéd után 2-5-ig alszik, így este 11-ig fent van,és nem hagyta a páromat aludni. Csikizte, puszilgatta, nyomkodta a szemét, sikítozott stb., nem hagyta aludni. Nem kockáztathattuk meg hogy 4-5 órányi alvás után elaludjon másnap vezetés közben, sok-sok ember életét veszélyeztetve ezzel.

Persze nekem is voltak elveim, a gyerek aludjon különszobában, a házasság az szent, de sajnos fel kellett ezt adni. Persze semmi sem olyan mint régen, de majd ha oviba kerülünk talán minden visszatér a régi kerékvágásba.

Ja, még annyit, próbáltam, hogy délután felkeltem 2 óra alvás után, de olyan nyűgi volt, esett-bukott, hogy ezzel sem értem célt. Reggel ugyanaz, felébreszthetetlen. Este hiába kapcsolom le a tv-t, villanyt, nem alszik el 11 előtt. Ez van. Most még mi alkalmazkodunk az ő igényeihez.

2009. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Én is a kisfiammal alszom. Apuci is velünk aludt egy időben, de félt, hogy rá fekszik a kicsire és inkább felköltözött az emeleti szobájába, úgyis ott van a gépe, sokszor hajnalig gépezik és nem is esik jó neki lejönni hozzánk. Egyébként van a fiunknak külön szobája, kiságya, mikor hazahoztuk abban is aludt, de én nem voltam nyugodt, 10 percenként jártam át hozzá, nézegettem, nem bírtam aludni, ha mégis elpilledtem egy picit ébresztett a telefon mert mindig beállítottam, hogy 20 percenként csörögjön, hogy mehessek megnézni a gyereket. Volt, hogy órákig ott álltam a kiságy felett. 1 hét után feladtam és áthoztam magamhoz a nagyágyba. Azóta sokkal jobban alszunk. 3 hetes korától fogva végig alussza az éjszakát, én is nyugodt vagyok, ő is, apa is. Szokott még a kiságyban napközben aludni, bárhol elalszik ha fáradt, nem csak a mi ágyunkban.

2009. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
77%

A férjem fülében van valamiféle szűrő szerintem.Együtt alszunk mindhárman és a férjem nem ébred fel a kislányra.Ha kiabál,nevetgél,sír...

Éjjeles,és nappalos műszakban dolgozik 12 órát.Maradt velünk a hálóban.


3 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor szégyelem el magam. Panaszkodom, hogy napközben lefáraszt a gyerek és hogy egydül vagyok vele ecetera..ecetera..Közben meg este 8 tól reggel 7 ig alszik és apa már fürdésre itthon van...


Hidd el, hogy ez csak időszakos. Szép, hogy a párod tanul, hogy kiszakadhassatok ebből a dologból és azért vagytok házasok és azért van gyereketek, hogy ezeken a problémákon túljussatok. Együtt. És ha ehhez az kell, hogy külön aludjon tőletek, akkor hajrá! Neked meg az a munkád, hogy a gyermeketeket felneveld, még ha nehéz is. Később, amikor már túl vagytok ezen a nehéz időszakon olyan jó lesz visszagondolnotok rá, hogy mennyire jól megoldottátok! És a férjed tisztelni fog azért, hogy nem kényszerítetted olyanba, amilyenbe más nő kényszerítette volna. Ettől leszel neki különleges.

Bocsi az ömlengésért.

2009. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen együtt alszunk a férjemmel. A baba pedig külön szobában. Nekem nem volt fáradság átmászkálni hozzá éjszaka 3x megszoptatni, mondjuk nem tartott sokáig ez az időszak. Szerencsére nagyon hamar, 6 hetesen átaludta az éjszakát, 10-12 órákat, de ha nem így lett volna, akkor is így maradt volna a rend. Mondjuk szerintem az is közrejátszott abban, hogy megtanult ilyen sokat aludni, hogy éjszaka senki nem "háborgatta". Jöhet a lepontozás, elbírom :)))
2009. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
52%
Úristen, már azt hittem, hogy Velem van valami baj. Köszi utolsó, most megnyugtattál. Nálunk ugyanez van, és tökéletesen egyetértek Veled!
2009. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk így néz ki a dolog: fiam a szobájában, én a hálóban, férjem a nappaliban alszik, mert HORKOL. és éjszaka ugye nekem is muszáj pihennem...
2009. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi "sajnálatos" családi élet... Természetesen együtt alszunk, és nem tudnám másképpen elképzelni. A helyzeted nagyon elszomorító, és kívánom, hogy meg tudjátok oldani mihamarabb, mert sajnos ez nem vezet jóra. Minden jót kívánok!
2009. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
37%
Nem hittem volna, hogy ennyi fura család van. Azt hittem, hogy a többség úgy csinálja, ahogy Mi is, baba külön szobában, Apa és Anya pedig együtt a saját szobájukban. Nálunk ez van az első nap óta, és mindenki remekül alszik.
2009. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
14%
Na ezért utálom néha ezt az oldalt, sokan őszintén leírták, hogy mi a helyzet náluk, köztük én is, és az egyik hülye bunkó lepontozott mindenkit!! Gyönyörű, az ilyen mi a f.sznak jár ide? Ezt is pontozd LE!!!!!!!!!!!
2009. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!