Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptattok nyilvános helyen?

Szoptattok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a hírekben a tömeges-szoptatást a könyvtárban.Az én babám tápszeres,de vele is haza kellett érnem evésre,mert meg kellett melegíteni,kikeverni meg ilyesmi.Ő is 3 óránként evett,mégis megtudtuk oldani.De tény,hogy szánalmas,hogy nincs lehetőség nagyobb helyeken,hogy pl. átpelenkázd a kicsit.
2009. okt. 4. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
82%
Ki mondta, hogy ezek nem zavaróak? Sehol nem olvastam ilyet.
2009. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!

Engem jobban zavar az, ha a buszon pl. fiatal kamasz szerelmes pár egymás szájába bújik, de úgy, hogy még én érzem magam kellemetlenül. Itt nem arról beszélek, hogy pár mp-ig összeér az ajkuk, hanem majdnem konkrét előjátékról. De a dohányos hasonlat sem rossz, vagy akár a köztéren pisilés, kutya wc-ztetés is ilyen. És annak még mellékterméke is van, amit utána valakinek el kellene tüntetni. Szóval szoptatni lehet diszkréten is, mert a baba az első, de megbotránkoztatni sem kell senkit.

Ez az én véleményem.

2009. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
42%
az eggyik válaszóló vagyok,csak azok vannak lepontozva akik valamilyen szinten a szoptatás melett szóltak.én ezt válaszoltam,persze csak diszkréten,mert lehet ezt ugy is.pár válasszal elörébb van a válaszom.ha azt irtam volna,hogy felháborít és ki vagyok borulva és hányingerem van tőlük,akkor biztos jó sok pontot kapnék.de még jó,hogy ezt nem mi döntsül el.
2009. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
64%
Én azt írtam hogy zavar ha valaki utcán, nem elbújva szoptat, és én is ugyanúgy le vagyok pontozva! :) Amúgy zavar a félmeztelen lány aki reklámoz, de valamiből neki is meg kell élni (persze vannak páron akik a gyerekből élnek. :( ) és az nekem szól, mármint a reklám, a szoptatás meg nem... Lehetne az anyáknak is kicsit elfogadni hogy másnak nem a gyerekük a világ közepe.
2009. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
47%

Szia.Röhej milyen vitába kezdtek!Hihetetlen egyes emberek felfogása!!!

A kérdésedre: Még nem, de ha szükség lenne rá megtenném.

Nem tudom hogy egyeseknek a nyílvános szoptatásról miért az jut az eszébe hogy az anya kirakja a mellét.Még ha láttak is ilyet, nem kell általánosítani.Ez nem az anyáról szól, hanem a babáról.Mindenhol meg lehet oldani diszkréten csak akarni kell.Kardigán vagy egy vállkendő, pelenka stb.Aki meg a nyilvános szoptatásról azt gondolja hogy gusztustalan, hát sajálom szegényt.Elég korlátozott felfogása lehet.Mindenkinek van egy erkölcsi hátára: ha valaki kiteszi a mellét és nem zavarja hogy mások látják, hát tegye.Ha engem zavar hogy kiette, nem nézek oda!

Miért kellene ezért az anyának otthon ülnie?A társadalommal van a baj, meg a felfogással, nem a nyilvános szoptatással.Ez a világ legtermészetesebb dolga!Aki meg erről a szexre asszociál, elég degenerált ember lehet.

Az meg tényleg szomorú, hogy nincs elég erre kialakított hely, ezért oldják meg az anyák másképp.Szükség törvényt bont!

2009. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki azt írta, hogy a diszkrét nyilvános szoptatás nem zavarja. Ennek ellenére mindenki egy szellemnek válaszolgat, aki szerint otthon kell ülnie az anyának és nem mehet sehova, mert csak a gyerekszobában lehet szoptatni. Vagy nem tudnak itt páran olvasni vagy szövegértési gondok vannak. Hát jó beszélgetést a nem létező partnerekkel :D
2009. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
65%

Mit értünk nyilvános helyen? Mert nem szoptattam nyilvános helyen soha. Volt, hogy bevásárolni voltunk és a pelenkázó helyiségben. De szerintem ez nem nyilvános, mivel senki nem látta.


OFF

Szerintem ez meddő vita, most ez a divat, a nyilvános helyen szoptatás, hogy közszemlére tegyük, milyen jó ősanyák vagyunk. Soha nem tenném meg, hogy egy játszótéren, vagy parkban szoptatok. Kis találékonysággal meg lehet oldani, hogy ne kelljen mindenki előtt szoptatni.

Vendéglátós vagyok, sok étteremben dolgoztam és mindenhol előfordult, hogy megkérdezték, hol etethetnék meg a babát. Mi pedig készséggel átadtuk az öltözőt, vagy az irodát, hogy kényelmesen, ne mások előtt és ne a wc-ben történjen. Csak ki kéne nyitni szemünket-szánkat és máris lenne megoldás.

ON

2009. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nyilvánosan is szoptatni, csak legyen diszkrét.(ilyenkor jó az ha tápszeres,nincs ilyen gond)
2010. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
23%

Utolsónak:

Azért inkább legyen anyatejes.

Szoptatni meg mindenhol lehet, nekem volt már rá sok példa, bel és külföldön egyaránt.

11 hónapja szoptatok

2010. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!