Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptattok nyilvános helyen?

Szoptattok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a hírekben a tömeges-szoptatást a könyvtárban.Az én babám tápszeres,de vele is haza kellett érnem evésre,mert meg kellett melegíteni,kikeverni meg ilyesmi.Ő is 3 óránként evett,mégis megtudtuk oldani.De tény,hogy szánalmas,hogy nincs lehetőség nagyobb helyeken,hogy pl. átpelenkázd a kicsit.
2009. okt. 4. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerint annak, aki nem szoptat nyilvánosan, annak nem fontos a gyereke? Ha neked ettől lesz ő az egyetlen, akkor hajrá :)
2009. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
39%
Kedves előző! Nem attól fontos valakinek a gyereke, hogy megszoptathatja az utcán. Kis értetlen...
2009. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
78%

Vicces milyen vita alakult ki:)

Én nem szoptattam utcán csak otthon,vagy cumisüveg,de én sem szivesen veszem ha ülök egy padon mellettem meg előkapja egy nő a mellét és elkezd szoptatni.Persze ha a gyerek éhes meg kell etetni de könyörgöm lehet ezt úgyis csinálni hogy ne legyen körülötte még 500 ember.

Szóval ha az ember nagyon akarja tuti meg lehet oldani dehát...elkényelmesedtünk....

2009. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
38%
Kedves lepontozgató!Kopj már le innen!Nem szégyelled magad?!Miért baj az ha vki nyílvánosan szoptat?!Te biztos gyermektelen vagy b@zd+!És biztos éheztetnéd a gyereked mert te nem szoptatnál egy padon ülve.Ez a legszebb dolog az életben a sok közül amit egy Anya tehet!Annak örüljön,hogy van teje,és nem tápszerrel,vagy más étellel tömi a gyerekét!Na én lépek is innen,hát nagyon el vagyok csodálkozva!Jóhogy nem majd nem fogom szoptatni,mert jaj meglátják a csöcsömet!ÚrIsten,hol élünk....Na igen ez Magyarország!És a "magyar emberek".Tiszt.kiv!Egyre jobban utálom ezt az országot!
2009. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
48%

Ez a hozzászólás téged minősít :(

Nem lennék a gyereked azt bizti.

Rád különösen vonatkozik az ősanyás válasz.

2009. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
44%

Komolyan, aki nem otthon szoptatja gyerekét, mert szerencsétlen megéhezik, mielőtt hazaérne, vagy ki mer mozdulni oothonról hosszab időre az pökhendí ősanya?

Az utca meg tele van szeméttel, gusztustalan büdös koszos emberekkel, kutyaszarral?

2009. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanos helyen meg nem szoptattam. 10 hos a babam. De autoban igen elegge sokszor. Az nem nyilvanos hely szerintem.

Viszont pelenkaztam babakocsiban, jobb lehetoseg hijan. Nyaralni voltunk....es muszaj volt tisztaba tenni a babat.... Elvonultunk egy belsoudvarba, szerintem senkit nem zavart.

2009. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
90%

Aki a játszótér közepén csinálja? Igen az az.

Aki egy félreeső padon, autóban stb ? Az természetesen nem.

Aki előkapja a Westend közepén a padon? Az igen, az. Aki keres egy félreeső helyet (mert van) az nem.

Baromi egyszerű, lehet nem otthon szoptatni úgy is, hogy nem vágod a másik arcába a melled, de hiába magyarázom neked...

2009. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
66%
ha lehet nyilános helyen pisilni,ha lehet szexelni,ha lehet alkoholt inni,miért ne lehetne megetetni egy éhes babát?ugyanmár!!nem szabad általánosítani.azért mert valki látott egy melett hogy az szoptat,az még nem jelenti,hogy minden anya igy csinálja,csinálná.persze ha máshogymutogatná a melleit arra senkinek nem lenne kifogása.mindent meg lehet diszkréten oldani,de tény az is hogy lehet ugy alakitani a bab etetését,hogy olyan helyen legyél ahol megtudod szoptatni a babád.arról az emberről meg aki nem kar látni ilyet barátnő sétáltatás közben,arról megvan a vélemyényem.minősíthetetlen a stilusa,és csak remélem,hogy hogy kicsit empatikusabb lesz addigra mire lesz babája.
2009. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
53%
Olyan érdekes ez a mai világ. Ha két 18 éves félmeztelen leányzó némi testfestékbe "öltözve" a nyílt utcán népszerűsít egy rendezvényt, szórakozóhelyet, üdítőt akármit, az senkit nem zavar. Senkit nem zavar az utcán 50 méterenként álló újságos stand, melynek legalább egy oldala olyan magazinnal van kirakva, amin foci nagyságú mellek vannak. De egy a parkban üldögélő anyuka, aki a babóját szopiztatja az gusztustalan. A kisgyerekek még megértik, ha elmagyarázzuk nekeik, a baba éhes, az anyukája megeteti, mint ahogy ő is kap egy kifli csücsköt, túrórudit akárhol is vannak éppen. Azt viszont megértem, hogy a kamaszfiúk zavarban vannak a látványtól. Ilyen formában még nem találkoztak női mellel. Az internetről letöltött videók, képek azt sugalják, a női mell egyetlen egyetlen feladata felfogni a szex után szétfröccsenő g*cit. Biztos sokkolja őket, hogy van olyan nő, aki e testrészét egy baba szájába helyezi.
2009. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!