Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptattok nyilvános helyen?

Szoptattok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a hírekben a tömeges-szoptatást a könyvtárban.Az én babám tápszeres,de vele is haza kellett érnem evésre,mert meg kellett melegíteni,kikeverni meg ilyesmi.Ő is 3 óránként evett,mégis megtudtuk oldani.De tény,hogy szánalmas,hogy nincs lehetőség nagyobb helyeken,hogy pl. átpelenkázd a kicsit.
2009. okt. 4. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a mell azért csak egy intim, erotikus, szexualitáshoz kapcsolódó dolog marad, még akkor is ha átmenetileg a baba táplását szolgálja. Uh én sem kaptam elő nyilvánosan sosem, még a távolabbi családtagokat sem szerettem ha nézték a szoptatást (pl. szegény anyós). Viszont a cumisüvegről nem mondanám el uezt, sztem az olyan mintha előkapnánk egy szendvót a babának. Ezzel az erővel az üveges bébikaját se vegyük elő... Más kérdés, hogy a baba szeret és tud-e áruházban, tömegben, zajban jóízűen enni, de ezt babája válogatja. Az enyémtől akár gépágyúzhatnának is, amikor éhes akkor csak a kajcsi létezik :))
2009. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szeretek mások előtt szoptatni, csak a férjem nem zavar. De ez csak az én szégyenérzetem miatt van, tehát én nem tenném nyilvános helyen, de nekem nincs bajom a nyilvános szoptatással. Szóval engem nem zavar, én támogatom a dolgot.
2009. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
54%

Én már szoptattam (padon margitszigeten, kiránduláskor, kompon), akit zavar, ne nézzen oda.

Azért pár hónapos babával már hosszab időre elmegy az ember otthonról (legalábbi mi igen), nehogy már emiatt haza kelljen rohanni.

2009. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
69%
Hogy a 16:11-es válasszal kinek volt baja? Ennél normálisabban nem tudtam volna megfogalmazni, hogy engem nem zavar, ha mások szoptatnak, csak az zavar, ha közben engem lát valaki. Ez vajon miért volt lepontozandó válasz, hisz senki érdekeit nem sértettem vele. Sajnálom a lepontozót, nyilván egy depis, vagy gyerektelen nő lehet.
2009. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen szoptatok nyilvános helyen is (pl. orvosi váró, autó ülés, satöbbi). Sajnálom, ha ez titeket zavar.
2009. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
51%
Húúú, ez nagyon durva, 0-ra pontozni, aki nyilvános helyen szoptat... Ez nagyon durva.
2009. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
47%

09:39-es vagyok

Aki lepontozott az egy lelki sérült lehet.

Biztos tápszerrel tömi a gyerekét.

Amúgy 7 hónapos a lányom, javában cicizik.

Ha ez valakinek fáj, az adjon a gyerekének turmixolt gulyáslevest anyatej helyett!!

2009. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szívesen szoptatok nyilvánosan, de már nem tudok fejni, hogy legyen eltéve tej.

Tápot meg nem adok a gyereknek, amíg tejem van.

Ahol lehet elvonulunk, én sem ülök ki a padra, autóban, próbafülkében, pelenkázóban vagy a kórházi szoptató szobában rendezem le.

És kedves kérdező igen, szánalmas, hogy az anyukáknak nincs több helyen lehetősége a kultúrált tisztába tételre és etetésre.


Apropó, láttátok ma a reggeliben az okos média-anyukákat? Hujber Ferinek kellett elmondani, hogy a szoptatás bizony sokszor problémás, ezért hely kellene az anyukáknak.


Amúgy meg a hely egy étteremben lehetne egy sarokasztal, ahol kérés esetén felállítanak egy spanyolfalat. Ilyen egyszerű. Nem értem, a multicégek miért hamutartót adnak a vendéglátósoknak, miért nem gondoltak még erre.

Sok anyuka családostól szívesebben menne ilyen helyre.

VAgy tévedek?

2009. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
35%

Ne a celebektől várj okos dolgokat. Ma, amikor az újsághír, hogy Marsi Anikó VÉGRE kimozdult otthonról és átbulizott egy éjszakát Pesten, ott is aludtak.

4 hónapos a gyereke. Szerinted szoptatja akkor???

2009. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
58%
8:19-es nem az a téma, hogy te mennyire vagy tápszerellenes, olvasd el újra a kérdést. A szoptatás a téma, mindenki erről ír, hiába várod a plecsniket, itt a többség szoptat, te nagy hős :D Senki nem beszélt arról, hogy mást akar adni a gyerekének, de ha ennyire frusztrált vagy az anyatejed miatt akkor menj el orvoshoz és rendezzétek a hormonháztartásod.
2009. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!