Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó leszek én anyának?

Jó leszek én anyának?

Figyelt kérdés
Most vagyok 25éves 6hós terhes nem vagyok férjnél szinte csak futó kaland volt 1hónapig jártunk nem védekeztünk tudom már felelőtlenség volt terhes lettem a pasi azt mondta már szakítottunk tegyek amit akarok hát megtartottam szerelemgyerek már tudom hogy kisfiú lesz szóval nem vagyok az a anya típus modell vagyok sok fotózás meg én olyan bulizós vagyok nem tudom milyen leszek anyának mg pelenkát se tudok cserélni főzni meg soha milyen anya lehetek megváltozni nem akarok tetszik ez az életforma de a babát is akartam.
2009. aug. 8. 20:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
74%
híztam... nem hísztam. tanulj meg írni:)
2009. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

NEM MINDEGY IGY IRTAM.

MIT ÉRDEKEL AZ TÉGED.

INKÁBB FOGLALKOZZ A SÚLYODDAL A FÉRJED MIT SZOL HOZZÁ?

AZ ENYÉM MÁR RÉG KUTYÁVAL KERGETNE A HÁZ KÖRÜL.

2009. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
37%

tehát 5 kiló maradt rajtam. eljutott az infó az agyadig? 178 centi vagyok, ehhez most 70 kiló. hát nem hiszem, h ez annyira ku..a gáz lenne 1 éves baba mellett.

tudod, h a párom mit mond??? h hálás, h ilyen nő van mellette, aki ilyen csodás babát ajándékozott neki. nem kerget, mert nincs miért. :)

téged viszont megkergetne, az tuti:)))))

és légy kedves, ne az én súlyommal foglalkozz:))))))

hálás köszi

2009. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez a tehenes nő se kutya!Szégyen,hogy olyan emberek vállalnak gyereket,akik szerint csak az 50 kg a szép!Ez se a gyerekével törődött!Nektek is kár volt az is hülye lesz,mint ti!És amúgy is mit képzelsz magadról,hogy le tehenezel másokat!Jól nevelt lányka vagy úgy látom!Kicsi lányka!3 évesen több eszem volt,mint most neked!Te meg 40 kg-oddal jó egy piszkavas lehetsz!Az uradnak nem lyukad ki a bőre az ocsmány csontos v@lagadtól?Kis riherongy!

Bocsánat mindenkitől,de a kérdező egy hülye rib@nc,ez a kis pics@ meg egy idióta!

Remélem 2 év múlva rá ragad vagy 20 kg!Lehet felvágná az ereit!De jó is lenne....egyel kevesebb hülye a világon!

2009. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
74%
De amúgy ez tök kamu4Ilyenekt mondanak rá és még csak nem is reagál!!!!tuti,hogy vetít!
2009. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, ha valaki ilyen kérdést tesz fel és azt komolyan golndolja, akkor sokkal érzelgősebben írna. A szöveg stílusa alapján is egyértemű, hogy ezt nem egy 25 éves lány írta. (Vagy ha mégis, akkor csakis szőke modell lehet.)

Szerintem az lesz jó anya aki szereti a gyermekét, mindent megtesz, hogy a lehető legtöbbet nyújtsa számára.

2009. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
36%

A férjem imádja a testem, kerek popsi szép mell stb.

És egy árulkodó jel sincs ami zavarná öt, pl a striák mert nekem nincsenek. Mivel modell voltam igy fontos volt számomra hogy is nézek ki. És nem fog x év múlva 20 kiló feljönni mert én figyelek a testemre, hisz ez a munkaeszközöm. A férjem mindig mondja hogy milyen szerencsés a gyerek hogy ilyen vonzó anyukája van, mert amikor megy vele valahova és látja a többi anyukát akin van vagy 20 kiló felesleg nem érti őket hogy engedhették gy el magukat, hisz ez nem csak a gyerekről szól.

2009. aug. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36%
a terhes meg szoptatós anyukák olyanok mint a hiénák. Egyböl ugranak ha valakinek gondja baja van, csak az a baj,hogy nem jó értelemben, hanem egyböl támadják öket.
2009. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
35%

Akkor se engedd meg magadnak ezt a hangnemet!Van olyan aki okos és ő meg az eszével keresi a pénzt és nem tudja,hogy mások hogyan engedhetik meg maguknak,hogy ostobák legyenek!Van akinek a baba a fontos!

A felelős gyermekvállalás azt jelenti,hogy a saját szükségleteidet háttérbe szorítod és a babáét hozod előtérbe!

2009. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz itt gond. Aki ilyen életmódból csöppen bele az anyaságba, annál természetes, hogy ilyen dolgokon is elgondolkodik. Én is olyan csaj voltam, aki minden buliban ott volt, nem álltam meg egy percre sem. Aztán terhes lettem, egyedül maradtam pár hónap után, engem is foglalkoztatott, hogy vajon hogyan fogom én élni az életem ezentúl, de azért talán nem lettem én olyan rossz anya. Két éves fiam van, okos, aranyos, jó gyerek, akit imádok. Néha eljárok szórakozni, persze nem olyan sűrűn, mint régen, de ebben az a jó, hogy megtanultam megbecsülni, ha mehetek valahová, sokkal jobban kihasználom azt a kevéske szabadidőmet.

Akik meg leszólnak, azokkal ne foglalkozz, mindenkit lehet valamiben kritizálni.

2009. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!