Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó leszek én anyának?

Jó leszek én anyának?

Figyelt kérdés
Most vagyok 25éves 6hós terhes nem vagyok férjnél szinte csak futó kaland volt 1hónapig jártunk nem védekeztünk tudom már felelőtlenség volt terhes lettem a pasi azt mondta már szakítottunk tegyek amit akarok hát megtartottam szerelemgyerek már tudom hogy kisfiú lesz szóval nem vagyok az a anya típus modell vagyok sok fotózás meg én olyan bulizós vagyok nem tudom milyen leszek anyának mg pelenkát se tudok cserélni főzni meg soha milyen anya lehetek megváltozni nem akarok tetszik ez az életforma de a babát is akartam.
2009. aug. 8. 20:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
60%
Jajj lányok, ne dőljetek már be neki, ez tényleg kamu!!! Sztem általános iskolás lehet max ez az unatkozó kis tini...
2009. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
47%

én is azt mondom, hogy kamu. először is, ha te modell vagy, akkor nem lenne rajtad már most 10kg plusz súly:-) ja és 168cm és 52-kgval nem lennél modell sem szerintem. mert hogy én is annyi vagyok, de modell alkat akkor lennék, ha 47 kg lennék hozzá. mindegy.

a lényeg, ha mégsem kamu a kérdés, csak azt tudom tanácsolni, hogy a sok szabadidődet kezdd el azzal eltölteni, hogy elmész, megveszed a szükséges dolgokat a gyereknek. kialakítod neki a babaszobát. utánanézel, mikre lesz szükséged a kórházban. olvasol babavárós könyveket. az első gyerek előtt senki nem tud pelenkázni, ez jön magától. viszont sok dolog van, amit könyvekből megtanulhatsz, vagy legalábbis megnyugtató tud lenni, hogy olvasol róla előre. fürdetés, öltöztetés, altatás, betegségek, stb.

Még van időd anyává válni, de azt felejtsd is el, hogy a gyrek mellett pasizol. először is a következő 3 év a gyereké. inkább gondolkozz azon, miből fogod eltartani, mert ez nem egy mellékes kérdés!

2009. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
54%
az ilyennek neeeeeeem való gyerek.....szegény baba,milyen anyja lesz?akinek fontosabb a KÜLSŐSÉG,A HAPSIZÁS,HÁT ELÉG SZOMORÚ,NŐJ FEL SZTEM,MERT A BABA LELKILEG SÉRÜLNI FOG HA IGY HALADSZ!!!!!!
2009. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
83%
Először írni sem akartam, de meggondoltam magam. Egyszerű választ adok a kérdésedre. Nem leszel jó anyának, mert igazából nem is akarod a babát. Ezt is csak buliból csináltad. ez a véleményem. De én is hajlok afelé, hogy kamu vagy.
2009. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
62%
ha ilyen szerencsétlen vagy inkább add örökbe a picit!!Vannak olyan emberek akik ölni tudnának mazért ,hogy gyerekük legyen neked meg a bulin jár az eszed????Szánalmas vagy!Jobb lesz igy mindenkinek,neked nem kell ez a baba.24 éves 40+3 Kismama
2009. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Anyám te vagy nagyon hülye vagy-vagy kamuzol.Remélem,kamuzol.

A baba érdekében.

2009. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
88%

hogy jó leszel - e anyának? nem. tudod miért? fél éved volt arra, h ráhangolódj a babádra. nem ment. akkor nem az utsó 3 hónapban fog menni, amikor hízol mint 1 disznó, bedagad kezed-lábad-fejed, és aludni sem tudsz. sajna ez van. én is 25 évesen estem teherbe, nem vagy már elméletileg olyan fiatalka, h ennyire a tini éveidet kelljen élned. volt erre 10 éved min.

szedd össze magad, és próbálkozz meg azzal, h jó anya legyél.

kics off: ahol lakom, v 1 csajszi, kb ennyi idős mint mi, 2 gyereke van már. szarik rájuk, a barátnőjével sétálgat egész nap, apuka meg du. viszi őket mindehová, míg anyuci szórakozik. h de. ki van a babákkal, hát arról fogalmam sincs. mikor jön velem szemben az utcán, ha a manómmal sétálunk, gyerek nélkül, ökölbe rándul a kezem és szívem szerint úgy megverném mint a lovat. minek szült gyereket, ha nem bírja elviselni őket? remélem belőled nem ilyen "anya" lesz.

2009. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
73%

Nem szép dolog ilyennel viccelni, amennyiben pedig nem vicc ez a sztori....úgy elszomorító szerintem hogy meggondolatlanul megtartasz egy gyereket, és csak 6 hónapos terhesen kezdesz el gondolkozni ilyen dolgokról. Miért nem 3 hetes terhesen forogtak ilyenen a gondolataid? Amikor még lehetett volna változtatni esetleg valamin. Mostmár kár ezen agyalni.

Neveld fel becsületesen, és szakadj le a buli, haverok, stb témáról! Ez már a múlt, és a baba a jövő! Az ő érdekei a legfontosabbak, nem a te hülye seggrázásod különböző partikon!

2009. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
61%

Ha a terhesség még nem is, -de még lehet- a szülés sok mindent meg fog változtatni. Nem feltétlen kell az életstílusodon változtatni, vagy legalábbis nem sokat.

Ha meglesz a babbá, másképp fogod lánti.-) Gondoskodni fogsz róla, és ha már elég nagy lesz, és lesz kire bízni, miért ne járhatnál el bulizni, fotózni:.)

Addig meg javaslom a terhes fotzózást, modellkedést, nincs szebb egy terhes nőnél:))

2009. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
28%

Nyugi! nem kell egyböl lehordani szegényt.

Bele fog jönni csak idö.

bulizni mehetsz csak bízd addig valakire akiben megbízol.

2009. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!