Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó leszek én anyának?

Jó leszek én anyának?

Figyelt kérdés
Most vagyok 25éves 6hós terhes nem vagyok férjnél szinte csak futó kaland volt 1hónapig jártunk nem védekeztünk tudom már felelőtlenség volt terhes lettem a pasi azt mondta már szakítottunk tegyek amit akarok hát megtartottam szerelemgyerek már tudom hogy kisfiú lesz szóval nem vagyok az a anya típus modell vagyok sok fotózás meg én olyan bulizós vagyok nem tudom milyen leszek anyának mg pelenkát se tudok cserélni főzni meg soha milyen anya lehetek megváltozni nem akarok tetszik ez az életforma de a babát is akartam.
2009. aug. 8. 20:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Amikor megszületik a pici az életed teljesen megfog változni. Bulizni meg minden másra nem sok időd lesz. Pelenka csere, szoptatás ez mind ösztönös. 25 éves a legjobb kor szerintem anyának válni. Hidd el, ha te is akarod, jó anyuka válhat belőlled.
2009. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy ha megjön a baba, megváltozol.
2009. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Még három hónap múlva jön a baba most nagyon unatkozom nincs fotózás esetleg a barátnőimmel tudok beszélgetni amúgy az apjának sztem sok gyereke van amennyire nem védekezik.
2009. aug. 8. 21:01
 4/40 anonim ***** válasza:
85%

Hát, már az becsülni való, hogy megtartod. Amikor én szültem, akkor panaszkodtak az ápolónők, hogy napi 25 abortusz van, csak ebben a kórházban. Na, akkor én is el voltam hűlve, hogy micsoda felelőtlen emberek vannak, és mennyien! Pedig a kis szíve már a 6. héttől dobog, onnantól ez már gyilkosság.

Én ugyan férjnél vagyok, és terveztük a babát, de ha véletlen lett volna, akkor is megtartom. Hát,a futó kaland az előfordul, nekünk nőknek is vannak szükségleteink. Szomorú, hogy a pasi egyáltalán nem hajlandó vállalni a következményeket, én azért egy kicsit meghúzkodnám az biztos.

Az viszont tény, hogy egy gyerek nagyon sok lemondással jár, és az életmódod teljesen meg kell változtatnod. A pelenkacsere a legkevesebb, a mostani nadrágpelenkát már gyerekjáték kicserélni, de a többibe is hamar belejössz. Az a lényeg, hogy szeresd.

2009. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Anyukád nem segít? Járj terhestornára, ismerkedj kisgyerekesekkel, olvass gyerekgondozásról szóló könyveket, készülj. Felelősséggel tartozol egy kisbaba boldogságáért, akármilyen körülmények között is fogant. Ne igyál, ne dohányozz, hogy egészséges legyen.
2009. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Nek lesz könnyű. Készülj fejben az anyaságra! Nem a buli meg a pasik lesznek a központban egy ideig, legalábbis remélhetőleg a kicsi érdekében így döntesz. Sok sikert és örömet kívánok Neked és a Babának!
2009. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
168cm vagyok terhesség előtt 52kg voltam most 62kg és még 3hónap +10kg ezt sem nagyon akarom szóval a terhesség nem egy jó dolog eddig én voltam az aki imádott bulizni flörtölni gyerekkel tudok még pasizni fogalmam sincs.
2009. aug. 8. 21:41
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak megbántani, de ezt meg kell emésztened. És ha sikerül elfogadnod, hogy anya leszel, akkor jó anya leszel. Ha úgy állsz majd hozzá a születése után is, hogy flörtölés, bulizás, akkor erre valóban nincs szüksége a babádnak, és vagy megérzi, hogy frusztrált vagy, mert ezek most nem lesznek, vagy rossz lesz neki, mert te flörtölni és bulizni fogsz. A szülés után akár pár hét is lehet, mire megszokjátok egymást a bébivel, addig még akár gondolkodhatsz is ilyeneken, ha futja majd az erődből, de utána általában már tényleg anyává válnak az emberek ösztönösen, mármint legkésőbb addigra. De szerintem, ha majd megérzed az illatát, hogy milyen kis puha csomag, és amikor először elindulsz nélküle, és akárhogy is szeretnéd jól érezni magad, hiányozni fog, megérted, hogy is van ez. Szerintem ne aggódj, ha már megtartottad, úgy néz ki, ott van benned az ösztön :)
2009. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj hogy ezt mondom de az alapján amiket írsz 17 évrsnek gondolnálak.Biztos hiányzott a te bulizós életedbe ez a gyerek?

Egy ideig mondj le mindenről!!!!!!!!!!

Én egy igényes nőnek mondanám magam, de előfordult olyan is hogy pizsibe voltam egésznap mert még erőm sem volt átöltözni............stb stb............Éjszaka az lesz a buli mikor 2 óránként kelsz és mikor nem lesz segítséged pl:apa személyében még a férfiakat is elátkozod!

Nem bántásként írom,sok sikert!!!!!:-)

2009. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%

Az utsónak igazat adok.Innentől egy darabig max pizsama partyba jársz majd.

És őszintén amiket, és ahogy irtad azt veszem ki hogy te baromi felelőtlen vagy és nem vagy érett az anyaságra sőőőt.Pedig 25 évesen én is bulizgattam de nem az volt az életcélom.28 évesen szültem és igen nem tartom magam rossz anyának, eddig nem azon járt az eszem hogy jajj jajj nem jön fel rám 30as farim.

Sztem ha nem változik meg a gondolkodásod akkor nem csak magaddal(bár ez másodlagos)hanem a babáddal is kitolsz(és ezt most igen szépen fejeztem ki)és csak sajnálni tudom hogy szerencsétlen ezt a példát látja majd az anyjától...de te tudod a te/a ti életetek.Ha már ilyen szinten buta, ill. felelőtlen voltál hogy teherbe ejtsd magad vállald a következményeit.

Fúúú nagyon gáz vagy....

2009. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!