Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó leszek én anyának?

Jó leszek én anyának?

Figyelt kérdés
Most vagyok 25éves 6hós terhes nem vagyok férjnél szinte csak futó kaland volt 1hónapig jártunk nem védekeztünk tudom már felelőtlenség volt terhes lettem a pasi azt mondta már szakítottunk tegyek amit akarok hát megtartottam szerelemgyerek már tudom hogy kisfiú lesz szóval nem vagyok az a anya típus modell vagyok sok fotózás meg én olyan bulizós vagyok nem tudom milyen leszek anyának mg pelenkát se tudok cserélni főzni meg soha milyen anya lehetek megváltozni nem akarok tetszik ez az életforma de a babát is akartam.
2009. aug. 8. 20:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha tényleg igaz akkor....NEM LESZEL JÓ ANYA!Hogy lehetnél?Fél év alatt még pelenkázni se tudsz!Főzni sem?Mit fogsz csinálni a gyerekkel(mert szoptatni tuti nem fogod ha modell vagy)!Majd éhen haltok?Ilyen ésszel mit vártál?Hogy a pasi veled marad?Te csak egy jó numera voltál ennyi!És még egy baba életét is tönkre teszed!Olyan lesz,mint te!Oltári egy rib@nc lesz belőle!
2009. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%
21 éves vagyok és terhes Tudom hogy mindentől jobban akarom a gyerekemet(!) de rajtad nem így látszik szerintem keress meg egy olyan családot ahol sajnos nem születhet gyerek! Akkor teszed a legjobbat! És Te egy 10 év múlva próbáld ezt meg. Hamarabb NE(!!!) mert NEM TE VAGY A LÉNYEG(már)!!!! Szerencsétlen gyereket már most sajnálom.
2009. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
52%
Sztem nem kell ilyen durván ítélkezni, ha ide írta a kérdést, nyilván azért tette, mert aggódik és tényleg foglalkoztatja, hogy jó anya lesz-e, illetve az szeretne lenni... Gondolom. Úgyhogy a válaszom: a legfontosabb, hogy ne a bulizás meg a seggrázás gondolatának add át magad, hanem fogadd el a helyzetet, és éld meg, hogy anya vagy már most. Szeresd ezt a gyereket, a te tested és véred, ha szeretni fogod, ösztönből minden jön, segít a családod, de ha nem, akkor a védőnő, a doki, neten is kérhetsz segítséget. Bulizás egy ideig kilőve, ne akard ezt, mert örökké elégedetlen leszel és nem tudsz koncentrálni a kicsire, akinek nagyon nagy szüksége lesz rád, te leszel neki az egyetlen, aki gondját viseli, óvja, védi, megnyugtatja. Aztán, hipp-hopp elrepül az az idő, amikor CSAK TE kellesz neki, s néha rábízhatod valakire, nem kell begubóznod, folytathatod a munkát és szórakozni is járhatsz majd simán. De mindig ügyelned kell arra, hogy a gyerekednek JÓ PÉLDÁT mutass, ezt ne felejtsd el. A saját szemedben is értékesebb leszel, hidd el.
2009. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%
Ha igaz amit írtál, akkor nagyon szánalmas vagy.
2009. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
81%
megint azokat pontozzák le, akik megírják a frankót! ez már vicc...
2009. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
50%
Már százszor idekattintottam,de mégse írtam,mert meg sem érdemled,de mégis írok!HA TOVÁBBRA IS ÍGY GONDOLKODSZ?POCSÉK ANYA LESZEL,és égi szerencséd,hogy nem ismerlek,mert szívem szerint olyant behúznék a képedbe,hogy többet nem kéne gondolkodnod fotózáson.Szegény baba.Nem tudja kihez születik.Egy hülye mocskos rib@nc vagy.Gondolkodj csak el,és nézz magadba,meg nézd jól meg az ultrahangos képeidet.Van szíved neked?Képes lennél tönkretenni a bulik miatt azt a csöpp életet,aki CSAKIS tetőled függ,és RAJTAD kívül senkire nem számíthat???Nem elég hogy az apjának nem kell,és ezzel a tudattal fog élni,de még te is inkább magadat és a bulit választod?Te mit tettél volna,ha igy elcseszték volna az életed?
2009. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
26%
Attol hogy van egy gyereke nem kell bezárkoznia, bízza rá vki addig amíg távol van.
2009. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
62%

senki nem mondta, h zárkózzon, be, nem erről van szó. de akit jobban érdekel az alakja, mint a babája...

na ezt is pontozzátok le, mint azt is, amit már korábban írtam. miért kell őt babusgatni? mert már most szarik a babájára? jajj híztam 10 kilót. én 30at híztam, hűha. 15 hónapos lesz a fiam a héten, és most is van rajtam 5-6 kiló. és???? mennyiben fontos ez???? egyáltalán nem. az fontosabb, h van 1 gyönyörű, okos, egészséges babám. nem mondom, mikor megláttam a pozitív tesztemet, pár percre én is magamra zártam az ajtót, és remegő kézzel gondolkodtam, h alkalmas leszek -e 1 csöpp élet boldogságát megteremteni. de ez kb 6 percig tartott, nem 6 hónapig...

2009. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
68%

az utolsó válaszolónak tök igaza van!!!

miért kell az ilyet védeni? Úgy látszik a babát is úgykezeli, mint egy szemfestéket: vajon jól választottam, vagy nem is áll jól nekem? Á, semmi gond, majd lemosom ha gáz.

De egy gyerek nem ilyen! Hogy jajj, most hízok, jajj most mi lesz? Jajj hát hogy fogok kinézni utánna?!

Egy 6 hónapos terhes nőnek valahogy máson kéne h járjon az esze

2009. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
21%
Hogy lehet 30 kg hízni, én hísztam max 10 kg. 55tel mentem szülni. Hamis hogy 2 helyett eszel. Nem kell zabálni és nem lesz az ember tehén.
2009. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!