Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spórolós tippeket tudtok?

Spórolós tippeket tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretném összegyűjteni és szeretném ha megosztanánk a többi anyukának ki hogy tud spórolni ezekben a rossz időkben

(Gyes gyed csökkentésre gondolok)

Kinek mi vált be


2012. febr. 16. 16:26
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
93%

"Nagyon jókat írtok,én mindenkinek adtam zöld kezet és persze lopom az ötleteket :) "



Most ezért a mondatért tényleg képesek voltatok lepontozni???Sajnállak titeket,komolyan!

2012. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak!
2012. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

Én a gyerekeket fürdetem ugyanabban a vízben. Először a kicsit, és mióta nem pisil bele a vízbe azóta átteszem a kiskádat a nagykádba, és a 3 éves fiamat abban fürdetem le.


Mindenhová betetettem a párommal kapcsolós hosszabbítót, és éjszakára le is kapcsolok mindent.


Vizet naponta csak egyszer forralok vízforralóval, és egész nap abból iszik a kicsi, és abból csinálom a kajáját is.

2012. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent irtatok, amit én is csinálok. De amit még nem láttam leírva, az a mosódió. Teljesen jól kimossa a ruhát, nagyon olcsó (nem DM-ben - online kell utána nézni) és környezet tudatos és persze az ecet öblítő helyett, de ezt vki már említette. Fedő alatt főzők, ha lehet kuktában, sokkal gyorsabb. Nagy adag tea lefőzése, ízesítése - hidegen is finom, olcsóbb és egészségesebb mint a bolti és megint csak környezet tudatos. Ha szeretitek a szénsavas vizet akkor szóda gép vásárlása a palackos víz helyett. Nagyon megéri.
2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
77%
fekete feher cipomhoz,ugyan olyan taskat akartam,vettem egy fekete masnit/viragot es ravarrtam a feher taskamra.Vagy ha sok rozsaszin felsotok van,akkor a fekete taskan eltudok kepzelni rozsaszin viragot ravarrni..vettem egy vekony balettcipo jellegut nyaron,nagyon nyomta a nagylabujjam,kivagtam elol,senki se vette eszre,azt gondoltak,igy van eredetileg:)cipo sarkat le lehet vetetni,ha tul magas,nem tudtok benne menni..ovet,stb.tovabb ajandekozom,ha megbantam,hogy megvettem..
2012. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
nekem az a problémám és nem a vita miatt, hogy én nekem nem kell semmi dm-ből, ezért nem tudok mivel kupont gyűjteni. nekem mit javasolnátok?
2012. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
(illetve nem értem, hogy miért baj, az hogy visszakérdezek? meg kíváncsi lennék az 5. válaszomban mi és kinek nem tetszett. de úgyse szoktátok megmondani...)
2012. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

(de a többi lepontozást se értem, mert mindenki jót írt)


befejeztem az offolás

2012. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
ugyesek vagytok gyujtsuk meg ha van ilyen mindenkinek hasznos
2012. febr. 17. 08:31
 30/57 anonim ***** válasza:
szerintem megint itt van aki szórakozásból pontoz le mindenkit..én sem értem mi a bajuk egyeseknek a válaszokkal,amik értelmese,és a kérdésre válaszolnak..tuti valaki bosszantásból csinálja
2012. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!