Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van ilyen spórolos...

Másnak is van ilyen spórolos férje?

Figyelt kérdés
A férjem számolja, hány pelenka fogy el egy nap. Ma pl. 3x kakált a babám és fel volt háborodva, hogy mi ez a pocséklás. Most már csak akkor tegyem tisztába egész nap, ha kakál. Mi az hogy ennyi teát iszik, csak pisis lesz a pelenka, és cserélni kell többször is. Ne adjak annyi folyadékot. Mondtam neki, hogy inkább hagyjam hogy sírjon, mert pisi a pelenka, erre ő mit érdekli akkor sír.
2012. febr. 13. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, én egy percig se maradnék egy ilyen mellett. Ez a tipikus kákán is csomót keres tipus. SÓHER!!! Gondolkodj el rajta, van e értelme vele lenni? Nem úgy hangzik, mint aki szereti a gyereket vagy téged. Még ilyet.. Ennyi erővel mondd neki, hogy kaksi után a s*ggét csak 1 kocka papírral törölje ki, fürdeni csak akkor menjen ha esik. Na ezen spóroljon és ne a gyereken.
2012. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ő mindenen spórol. Ez csak egyik a sok közül.
2012. febr. 13. 21:22
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!!!Én nem maradnék mellette, az biztos. Persze, könnyű ezt mondanom, de gondolkodj előre is!Ha majd éhes lesz pár évesen, és Te mondjuk adnál Neki még egy szendvicset, arra mit fog mondani?Minek,úgyis kikakilja...Ne adj' Neki inni? Ez komoly? Normális ember ilyet nem mond-már megbocsáss'.Nem jutok szóhoz.Én biztos ott hagynám minél hamarabb, ha másként nem megy, szülőkhöz,nagyszülőkhöz költöznék egy időre, míg egyenesbe nem jövök.Ez sajnos csak fokozódni fog,és a babád fogja "meginni" a levét. Rá gondolj, és lépj!!!
2012. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rosszul álltok anyagilag?

Vagy csak ennyire beteges a férjed?

Én sem maradnék vele az biztos, idegőrlő lehet.

A kérdésedre is válaszolva: Nem az én férjem egyáltalán nem ilyen, de ha ilyen lenne, akkor nem mentem volna hozzá és főleg nem szültem volna neki gyermeket, így viszont már a másodikat várjuk.

(19 hónap lesz a korkülönbség a 2 gyerkőcünk között, még hónapokig mindkettő pelenkás lesz, megszámlálhatatlanul sok pelus fog fogyni naponta, de ezt tudjuk előre és egyikünk sem akadékoskodik sem ezen, sem máson!)

És csatlakozom az első válaszolóhoz.

A férjed magán kezdjen spórolni és ne a babátokon!

2012. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Szomjaztatni1 csecsemőt.. ezért börtönbe kerülhetek hagyd el nem normális.
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy mit mond, mert a pelenkát a gyedemből veszem. Mondtam neki, hogy ebből komolyabb baj is lehet, ha sokáig van pisisen. És egész nap én hallgatom ha sír.
2012. febr. 13. 21:41
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de ez nagyon gáz! Nem értem, hogy hogy lehet valaki ilyen sóher! Mi is próbálunk spórolni, de azért nem ennyire durva... :(
2012. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már, de a férjed otthon van???


Inkább menjen el dolgozni, és keressen pénzt, hogy ne okozzon problémát a gyerekeinek az ALAPszükségleteit kielégíteni!


ELMEBETEG a férjed, NEM NORMÁLIS, HÜLYE és TUDATLAN!!!!

2012. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek az,akin soha nem spórolna
2012. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...ez nagyon gáz!!!

Mennyi idős a babátok???Jó hogy nem azt mondja, hogy rakd egész nap wc-re, de ne bilire, mert az pénzbe kerül és azt venni kel!!pff..

Magára költ a kedves urad?Vesz magának parfümöt vagy bármit?Mert mondjuk ha az én pasim lenne, és a boltban rámozdulna egy müzli szeletre, tuti hogy a bolt közepén aláznám rommá, hogy még is mit képzel??!!!

Mennyire függsz tőle?Nem tudsz elmenni?Mindig ilyen volt?Mennyit keres?Nem éltek meg?Komolyan nem értem...

Velem tudod meddig csinálná ezt??2 mp-ig, aztán kalap kabát...

2012. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!