Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van ilyen spórolos...

Másnak is van ilyen spórolos férje?

Figyelt kérdés
A férjem számolja, hány pelenka fogy el egy nap. Ma pl. 3x kakált a babám és fel volt háborodva, hogy mi ez a pocséklás. Most már csak akkor tegyem tisztába egész nap, ha kakál. Mi az hogy ennyi teát iszik, csak pisis lesz a pelenka, és cserélni kell többször is. Ne adjak annyi folyadékot. Mondtam neki, hogy inkább hagyjam hogy sírjon, mert pisi a pelenka, erre ő mit érdekli akkor sír.
2012. febr. 13. 21:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a viselkedést én inkább nem minősítem, viszont az is biztos, hogy nem most lett ilyen a férjed. A gyerek előtt is ilyen volt, és Te összekötötted vele az életed...
2012. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
adj a gyerekre mosható pelenkát, vagy vedd meg neki a legeslegolcsóbbat, de akkor is cseréld gyakran ez alapvető higiénia. én mindig tartok itthon drága pelenkát, és olcsó pelenkát, és felváltva adogatom rá, napközben 5-6-ot elhasználunk +1 éjszakára. és sokat itatom a 10 hós babámat, és sokat is etetem, növésben van, és ha én szomjas vagyok, ős is az. Nálunk néha azon morog a férjem, hogy már megint hány ezret költöttem el a dm-ben, de én mindig mondom neki, hogy 3-an vagyunk, a gyerek is eszik, iszik, stb. De tudja ő, és imádja is a gyereket.
2012. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez az ember nem normális!

Hála az égnek az én párom nem ilyen, még velem sem, nem hogy a gyerekkel!

2012. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is spórolunk, de amit magunkon megspórolunk azt mind a gyerekre költjük mindenből a legjobbat adjuk neki hiszen azért vállaltuk ez a normális a férjed meg Beteg!
2012. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak a férjed hibáztatom hanem téged is aki hagyja.

A szomszédnál szinte majdnem ez van és csak ámulok,hogy a mik történnek ott.

2 hetes baba mellett ha az anya nem takarít ki már veszekszik vele a párja. Amikor hazaér egyből vigyázba áll a nő és lesi minden óhaját.


Viszont volt rá példa pár éve a barátnőméknél,hogy az apa elverte a barátnőm anyukáját és a 4 hónapos gyereket is mert aznap a 3 pelenkát is telerakta. Jó ő ivott és arra kellett a pénz.

Nem sok kellett ,mert nagyon durva dolgok történtek ott és feljelentettem őket a gyámügynél,


A párod nem normális, és te sem,hogy hagyod. Olyan életetek lesz így mellette ,hogy a gyerek majd lelki beteg lesz és félni fog az apjától is.

Én nem jöttem volna össze ilyen palival, de ha a szülés után jött volna ki rajta akkor leléptem volna a gyerekkel.

Te vagy az anyja,te vagy felelős nem csak a Testi hanem a Lelki egészsége megtartásáért.

2012. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem a férjed miatt. Nem csak tahó, de hülye is. Ez sajna általában párban van.


Egy két gyermekes apuka.

2012. febr. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is spórolunk ahol lehet,de nem a gyereken!Egy idióta a férjed!
2012. febr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

az enyém minden pelenkába kakált kétóránként. A Liberóba, minden másból kijött a cucc. Gondolhatod, akkor még 25%-os DM kupon sem volt. A kicsinek a lidlis is jó, de ott tartunk, hogy 2 pelenkás gyerekem van. Muszáj cserélni rajtuk, mert húgyúti fertőzést is kaphatnak. Később sokkal többe fog kerülni a gyerek, ha közösségbe kerül. Inkább vegyetek neki turis ruhát, de nem a peluson spóroljatok.

Én enyém is szívja a fogát, hogy sok pelus fogy, meg én is, de hát ez van. Majd szobatiszták lesznek pár év múlva...akkor meg a vécépapír meg a víz fogy jobban.

2012. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
EZ IS EGY KAMU KÉRDÉS. NEM VESZITEK ÉSZRE????
2012. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.Mi magunkon spórolunk,nem a gyermekünkön.Mi a francnak az ilyennek gyerek?Na én elhagynám ne félj.Ne igyon,mert pisilni fog.De nem is értem.Ha a férjed ráér pelenkát számolni akkor ki dolgozik???Miért nem megy dolgozni???Ezek szerint jó ráérős idejében nem tud mit kezdeni.Boldog lehet az életed,ha még a kaján is spórol.Mert gondolom abból sem annyit eszel amennyit bírsz,hanem amennyit ő nagysága megenged.Ha hagyod magad,akkor nem tudlak sajnálni.E.
2012. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!