Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy mért nem alszik a babám?

Figyelt kérdés
Pici fiam 7,5 hónapos és 5 hónapos kora óta minden éjjel min. 4x kel fel. Nem tudom mért, foga nem fáj, nem jön most, nem éhes, nem szomjas, nem fázik, nincs melege. Szóval ötletem sincs:(
2012. febr. 3. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy 5 hós koráig átaludta rendesen az éjszakákat
2012. febr. 3. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejlődési ugrás esetleg?Nem állt fel mostanában pl?
2012. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb. 3 hete tanult meg ülni és mászni, és a napokban állt fel, de ha fejlődési ugrás lenne akkor 2,5 hónapja tart? Nem értem:( Bemegyek hozzá, cicizik egy pár percet, vagy a hátát simogatom, ha engedi és alszik tovább kb. két órát és kezdi előröl.
2012. febr. 3. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

A babák elég sok dolog miatt aludhatnak rosszul.

Lányom lassan 2 éves,de mivel cicizik elég sűrűn van fenn éjjel.

Van hogy átalussza az éjszakát(eddig kb 5 ilyen alkalom volt)van hogy cicizik és alszik tovább,de van hogy egyfolytában a cicin lenne,és alig alszik.

Lehet a pisis pelus zavarja,fiam ilyen típus.Ha éjjel bepisil nem jól alszik,ha a pelus száraz reggel,akkor az éjszakánk is jó volt.

Kitartást.lesz ez még jobb :)

2012. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van cici éjszaka, akkor bolondka lenne aludni... én nem szoptatnám már éjjel, ha nagyon sír megsimizném a hátát, majd otthagynám. 7,5 hónaposan már lehet egy picit hagyni sírni. Előbb utóbb rájön, hogy unalmas az éjszakai fent lét..Nappal le van fárasztva rendesen? Mennyire van napirendetek? Egy stabil napirend is segíti az alvást, a biztonságérzetet.

De szoptatni semmiképpen ne szoptasd este. Tudom nem vagyok ezzel divatos, de nem alaptalanul mondom...:) Majd írd le, hogy alakultok.

2012. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom, hátha segít. egy ideig elég volt, hogy ha bementem és simiztem a hátát, de már nem segít. mindig is cicizett éjjel is és amint írtam előtte semmi gond nem volt előtte. Napirendben meg a fürdés, az alvások és az evések is fixek, általában fél órás eltérés szokott lenni ha van.
2012. febr. 6. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!