Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatási tippeket irjatok!...

Altatási tippeket irjatok! 5,5 hós a babám és csak kézben alszik el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ringatsd nyugodtan. Még nagyon picike, igényli a közelségedet. Az én lányom 19 hónapos és még mindig csak kézben alszik el vagy az autóban. Ha beteszem az ágyba nincs semmi gond, szépen alszik tovább. 3-5 perc ringatás után elalszik, szóval nem fárasztó még így sem hogy a második babát várjuk közben. Majd megtanul úgyis egyedül elaludni ne félj.
2009. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cumi, babakocsi, ringatás. Mit kellene tenni?!
2009. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első 2 gyerekemnél úgyanigy jártam...még több éves korukban is cipelhettem a feneküket ha éjjel felriadtak vagy csak úgy aludtak el :S Most a fiam 1 éves, de kezdettől fogva a kiságyában alszik el. Nem mondom, hogy könnyű volt az elején, sokat sirt ez miatt, de sosem hagytam egyedül. Ez fontos! Rakd be az ágyába elalvás elött , simogasd meg és hagyd magára. Ha nagyon sir menj be és ülj mellé, közben nyugodtan beszélj hozzá. Nehéz lesz pár napig, de ha nem fáj semmije akkor megfogja szokni. ha beteg vagy valami baja van, akkor nem javaslom.
2009. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ilyen korban tanult meg egyedül elaludni. Én is mindíg ölben altattam el, de öt hónapos kortól tettük át a saját szobájába és mindíg mellé tettem a kedvenc zenélő kistehenét. Ott áltam, ültem az ágya mellett, néha odaadtam a cumit amikor kieset... a zenére megnyugodott, majd elkezdte altatni magát, némi kis mormogással.:))) Nem volt könnyű hozzászoktatni, legalább egy hónapig ezt csináltam, de most már teljesen egyedül alszik el, ha jön az álommanó, én csak beteszem a kiságyba és ő pár perc alatt felveszi az alvó pózt és szundizik. Szerintem egy próbát megér...:) Sok szerencsét.
2009. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!