Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most cicin alszik el,...

Ha most cicin alszik el, később hogyan fog? Tippeket várok.

Figyelt kérdés
Mostanában már nem nagyon akar cicin elaludni, milyen másik technikát próbáljak ki nála, 9hós múlt.
2011. ápr. 15. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,az én kislányom 21hónapos koráig ugy aludt és nehezebb volt leszoktatni.Probáld meg,hogy valamilyen kabalát,rongyot bármit akkor adsz a kezébe,mikor aludni kell.
2011. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megszokja és tudni fogja.Elöző voltam.
2011. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk később volt a váltás, sőt 9-10 hónaposan kezdett cicin elaludni este, kb. 14 hónapos koráig.

Onnantól kiságyba feküdt, énekeltem-dudorásztam, fenekét paskoltam (sokáig ez volt a nyerő), hátára tettem a kezem. Vagy csak szorongatta a kezemet. Egy széket tettem a kiságy mellé, nem ácsorogtam ott. Kb. 10-15 perc alatt aludt így el.

2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, én is féltem ettől. Még most is szopizik elalvás előtt, de már nem alszik el közben, hanem csak megnyugszik, és utána simán elalszik magától az ágyban. (18 hós)
2011. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cumi,simi,dudorászsás,ringatás stb!
2011. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisnita ***** válasza:
52%

NE RINGASD!!! Az a legrosszabb amit tehetsz. Rákap és még 2 évesen is ringathatod ha 15 kg lesz.

A legjobb ha megszokja, hogy egyedül alszik el cici nélkül Feküdj mellé és bújjatok össze ha veled és ha elaludt tedd be a kiságyba. Vagy ha a kiságyban akarod altatni akkor ülj mellé és simogasd a kit hátát, haját, arcocskáját :) Az én fiam nagyon szereti ha simizem.

Nekem sajnos hamar elapadt a tejem ezért 5 hónapos korától már tápszert kapott, a cumisüvegen aludt el, fogtam neki és úgy aludt el. Később ahogy nagyobb lett már magának fogta a cumisüveget és úgy aludt el. Most mér 21 hónapos és cumi/cumisüveg nélkül alszik el, oda bújok hozzá és úgy alszik.

2011. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,h NE RINGASD!!!!!!Az a legrosszabb megoldás! Simi-simi, dúdolászás, buksi simogatás,duruzsolás nálunk ezek váltak be, meg persze Sára és Miklós a két alvós baba, meg van egy Ikeás tacskó kutyi, akihez odabújik.:)Kitartást kívánok, mert ebben a korban nagyon akaratosak tudnak már lenni.Légy biztos és kitartó abban amelyik altatási technikát választod, mert csak úgy fog működni! Vida Ági oldalát is ajánlom!
2011. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én sem ringatnám!!!nem is ringattam egyszer sem(10 hónapos)

ő is a tápszeres üvegen alszik el este-általában.ha nem,akkor cumin.ez sem a legjobb-tudom-de jobb,mint a ringatás.és persze simogatom,ha felsírna :)

2011. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!