Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a babám?

Miért nem alszik a babám?

Figyelt kérdés

Tegnap napközben alig aludt valamit. Egész éjjel is fent volt, sírt. Bármit csinálhattunk vele... Most is fent van, nyűglődik, sírdogál nem alszik. 2hetes. Mit csináljak vele? Kezdek kikészülni...

Hasfájós, adok neki espumisant, de nem igen látom az eredményét.


2012. febr. 2. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A hasfájásra még egy csomó mindent ki lehet próbálni. Itt az oldalon is találsz jó ötleteket-

pl http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ha már mindent megpróbáltál és nincs eredmény, azon kívül, hogy nagyon szereted, nem igazán tudsz mást csinálni. Türelem, kitartás, sok-sok szeretet.

2012. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasfajasra nekunk a babamasszazs valt be, de ha az sem segitett, akkor Dentinox Colic gelt adtam neki. Masok mast fognak ajanlani. Erdemes kiprobalni tobb modszert, mert a babak sem egyfomak, maskepp reagalnak bizonyos dolgokra. Az espumisantol naluk pl romlott a helyzet, a baratnomek babajanal pedig csak az hatott.
2012. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:

KITARTÁST!


Hasfájós volt a kislányunk, bár 3 hónapos korig írják, nála érezhető már most, hogy enyhült!

Nagyon mohón evett, ezért vettünk neki ANTI-COLIC cumisüveget.

Ringatásra hasfájás mellett is képes volt el-elaludni, na persze nem akkor amikor teli torokből sírva üvöltött, emiatt vettünk neki ringatós pihenőszéket.

Orvos írt fel Papaverin cseppet, hasfájásra sokan dicsérik, neki nagy szorulást okozott, így elhagytuk.

Infacol cseppeket adok most neki-hogy ez hatott e vagy más azt persze nem tudom.

Koalapózban tartottam sokat, ez is segített neki.

Illetve ami megnyugtatja az a hideg zaj, porszívó, mellszívó, hajszárító, mosógép...ezekre szintén nagyon jól el tud aludni.


2-3 hetesen kezdődött a hasfájás, most 9 hetes múlt, és már enyhült. DE egyszer kórházban is voltunk vele, mert bélelzáródásra gondoltunk, este hattól hajnal 4ig sírt, zokogott, ordított (ekkor 4 hetes volt).

2012. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk csak a türelem segített... idővel elmúlt...

Illetve az én babámnak a hasfájás mellett, székrekedése is volt... ezt szépen helyrehozták kezdetben a Laevolac majd a BioGai cseppek (ez lehet hogy a hasfájását is enyhítette- de ez hosszú távon hat kb. egy hónap mire kialakít a bélben megfelelő bélflórát).

Nálunk az Espumisan, Infacol és az édesköményes babateák is rontották a helyzetet...

2012. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!